Kezdőoldal » Utazás » Európa » Érdemes elmenni a Walt Disney...

Zsofi1313 kérdése:

Érdemes elmenni a Walt Disney Studios Parkba?

Figyelt kérdés
Hello! Megyünk ősszel Párizsba és nem tudjuk eldönteni, hogy csak Disneylandbe menjünk-e, vagy menjünk egy napra a Studiosba is. Véleményeket szeretnék kérni azoktól, akik voltak, főleg, ha mindkettőben. Előre is köszi szépen! :)

2014. júl. 29. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Én imádom azt is, rengetegszer voltam - ki nem hagynám. Sőt, szerintem ott vannak a jobb dolgok, de persze a hangulat meg inkább a Parkban. Szóval a kettő együtt a jó.


Magic Ticket-et vegyetek, az mindkét parkra jó, és fast pass opció is van hozzá. Szerintem megéri. Ha több napra mentek, akkor is olcsóbb annyi darab Magic Ticket-et venni, mint a többnapos jegyeket. Legalábbis, mikor legutóbb mentünk, így volt. (Kiszámoltam.)

2014. júl. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, hozzátenném, hogy akár egy nap is lehet mindkettőbe menni, nem feltétlenül kell egy-egy nap. De persze ez attól is függ, mennyi mindenre akartok felülni, milyen korán kezdetek, stb.
2014. júl. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elmenni érdemes egyszer az életben, bár mondom ez ízlés dolga.


Én erősen gipszkarton szagúnak éreztem - értsd olyan mű, csinált dolognak - az egész Disney birodalmat, ami messziről szép meg jó, de ha fölmész arra a kalózfára, a levelei gumiból vannak, és mondom, a falak gipszkartonból.


Őszintén Párizs egy fantasztikus hely, Franciaország kihagyhatatlan, de Disney mindenestül az amerikai gagyi.

2014. júl. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Disneylandben és Párizsban már voltam általános iskolásként, és imádtam az egészet.
2014. júl. 31. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!