Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ti hová mennétek dolgozni...

Ti hová mennétek dolgozni Angliába vagy Írországba?

Figyelt kérdés
Lehetőségem lenne kimenni, mint varrónő,de információ hiányában nem tudok dönteni.Ott élő emberek tapasztalataira lennék kíváncsi. Köszönöm.

2014. júl. 31. 19:09
 1/4 anonim válasza:
100%
Mi angliaban elunk, varroi allassal kapcsolatban nincs tapasztalatom. De szerintem megeri ott elni.
2014. júl. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is Angliában élek, de nem ismerek egy varrónőt sem, és fogalmam sincs, hogy megéri-e nekik dolgozni.

De! Minden nap amikor megyek dolgozni,elmegyek egy kis varroda mellett. A varroda arab kézben van, és az ott dolgozók is arabok. Van egy hölgy aki a varrodában dolgozik (láttam bent dolgozni amikor a kabátomat bevittem), és szegénynek minden nap olyan nyúzott feje van, mint aki éppen a halálára készül. Akárhányszor látom a világfájdalom rá van írva az arcára. Ebből gondolom, hogy nem álmai munkáját végzi.

2014. júl. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Anglia. Írországba a válság óta nem éri meg menni. Nekem 5 ismerősöm is Írből jött át ide. Kivétel nélkül mind jobban él. Itt, Angliában több a lehetőség.
2014. júl. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Singham ***** válasza:

Mármint milyen lehetőséged lenne? Munkaközvetítői? Akkor felejtsd el. Munkaközvetítő rabszolgákat küld csak.

NI számot intézik? Anélkül nem is nagyon tudsz menni dolgozni.

Úgyhogy, ha közvetítős munka, akkor felejtsd el, de nagyon gyorsan.

Egyébként, mint írták Írország a válság miatt meg van halva.

2014. aug. 1. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!