Kezdőoldal » Utazás » Európa » Veletek is volt már ilyen/haso...

Veletek is volt már ilyen/hasonló?

Figyelt kérdés
sziasztok! jövőhéten költözünk ki Angliába Magyarországról és még sosem repültem/voltam Angliában. Odakint fogok tanulni, szüleim dolgozni, szóval tényleg kiköltözünk. Egyáltalán nincs bennem az az izgatottság, félelem. Pedig még ha csak közelebbi, magyarorszái városba megyünk kirándulni, akkor már indulás előtt 2-3 héttel már bezsongok és nem bírni magammal. Veletek is volt már ilyen? Ez esetleg nagy baj?:D Pedig már a kocsit is eladtuk, már össze is pakoltuk a cuccokat, mindenkivel beszélünk erről és semmi izgatottság nincs bennem, pedig nagyon olyan vagyok.

2014. aug. 1. 19:58
 1/4 anonim válasza:
én németbe költözök ki majd 2 hét múlva, és nekem sincs semmi izgatottság vagy valami. szerintem normális.
2014. aug. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem:) hát mi konkrétan két nap múlva, és semmi. csak ideges vagyok. mármint, könnyen felidegesedek, de az más okból is lehet..:D
2014. aug. 3. 17:46
 3/4 anonim ***** válasza:
És most, hogy már kint vagy, mit érzel??? Üdv a szigeten!
2014. aug. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
idekint tetszik nagyon, egyébként még az utazás napján se voltam ideges!:D csak az utazás előtti nap estéjén rosszul voltam és szó szerint kijött belőlem az idegesség..:D szóval mindenki, aki utazik, az legyen nagyon izgatott utazás előtt!!!:DDD
2014. aug. 24. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!