Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan jutok el Chareloi-repté...

Hogyan jutok el Chareloi-reptérről Lille-be?

Figyelt kérdés
Wizz airral mennék, csak 1 napra, és olvastam, hogy onnan valamilyen busszal el lehet menni Lille-be. Ez hogy megoldható? Hol tudom ezt megnézni? Vagy ha oda nem akkor Brüsszelbe?

2014. aug. 4. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
[link] közvetlenül a reptérről megy busz oda, foglalj helyet rá!
2014. aug. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

RETURN JOURNEY


inbound tour must be later than outbound tour.


Ezt a szöveget írja ki, amikor a foglalásra kattintok. Oda a 8:30-ás buszt jelölöm, vissza a 13:20-ast. Mit jelent ez?

2014. aug. 4. 22:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Hat hogy a Lille->Charleroi szakasz kesobb kell legyen mint a Charleroi->Lille ha egyszer indulasnak a Charleroi->Lille szakaszt jelolted be... a legtetejen van "One way" egyiranyu valaszto gomb ha az kell.
2014. aug. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ismerem a problémát mivel többször jártam ezen az úton. ;-)

Flibco oldala sz@r, nem tudod egybe venni, nem engedi, hogy napon belül oda és vissza is menj.


Megoldás: külön kell venni, egy irányú jegyeket. Nekem csak így működött.

2014. aug. 5. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amúgy Brüsszelbe is ugyanitt tudsz jegyet venni.
2014. aug. 5. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Amúgy ezeket csak interneten lehet megvenni? És ha megvettem, akkor ugyanúgy kell kinyomtatni mint a repjegyet?
2014. aug. 5. 09:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Helyszínen is lehet. Csak neten általában jóval olcsóbb. Én pl szinte mindig 5 eurós Flibco jegyet vettem, a sofőrnél pedig 26 euró ugyanaz.


Mondjuk a neten is emelkedik. Első két jegy 5, aztán 11, 16 stb az ár. Szóval szépen emelkedik minél jobban fogynak a jegyek. De a sofőrnél azt hiszem fix 26 euró, az nem emelkedik már.

2014. aug. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja igen ugyanúgy ki kell nyomtatni! Van rajta egy vonalkod. Azt a sofőr le fogja olvasni. A sofőrök amúgy csak franciául tudnak.
2014. aug. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!