Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nem lenne baj azzal, ha...

Nem lenne baj azzal, ha elutaznék? 13/L

Figyelt kérdés
Elég régóta szerelmes vagyok Párizsba, mindig könyörgök a nagybátyámnak, hogy egyszer ki vihetne magával, mert ő dolgozott már ott, és megígérte, hogy ki fog vinni majd egyszer. Most úgy alakul, hogy van esély rá, hogy tényleg elmehetnénk. A nagybátyám, anyukám, a nővérem és én. De ha megyünk akkor ősszel megyünk, mert csak akkor tudnánk, munka meg stb. miatt. Viszont pont most leszek nyolcadikos, most fogok felvételizni, és attól félek, hogy nem lenne jó kihagyni egy hetet vagy 2-t az iskolából. Tudom, mások is megteszik mindenféle bűntudat nélkül, de én egész hetedikben is csak 1 napot hiányoztam, mert nagyon nem szeretek lemaradni. És ugye felvételi előtt előkészítők is vannak. Ha tényleg úgy hozná a sors, hogy mehetnék, úgyis elmennék iskola ide vagy oda, mert ez nem egy mindennapi alkalom, de azért aggódok, hogy nem rontana-e a teljesítményemen.Egy hét alatt sokat lehet veszteni?

2014. aug. 4. 22:11
 1/10 anonim válasza:
NYARALÁSNAK HIVJÁK ne aggódj,nem fogsz lemaradni addig,útközbe max tanulsz:) énis hagytam ki sok időt,sőt 2x buktam lelki gondok miatt de most 4.bizonyitványom lett év végén szóval :) érezd jól magad,mennék én is:D(gimi 2.)
2014. aug. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :))

Sajnos még egyáltalán nem biztos, hogy megyünk. CSak az a baj, hogy nagyon rá szoktam görcsölni az ilyen dolgokra, mint a nehéz dolgozatok, a felvételi miatt 5-es korom óta aggódok. Pedig 7éve mindig minden tantárgyból 5-re zártak, de mindig csak épphogy :)

2014. aug. 4. 23:31
 3/10 anonim válasza:

szerintem ne görcsölj, bíztasd a nagybátyádat, hogy mindenféleképpen vigyen magával.

nem lesz semmi gond a tanulással sem, Magyarországon írtó könnyű kitűnő teljesítményt nyújtani.

no, meg amúgy is ősszel mennétek, akkor még senki sincs belerázódva a suliba, még nincs akkora nagy tanulás, főleg ősz elején (legalábbis nálunk így van)

2014. aug. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2014. aug. 5. 13:55
 5/10 anonim ***** válasza:

Már úgyis csak készülni fogtok a felvételire, feladat lapokat oldtok meg, a végén még meg is unod, nemhogy lemaradsz. :)

Kis túlzással, ha most nekiállsz megoldani 2-3 lapot, már be is pótoltad. Szóval nem, igazán nem lesz belőle gond.

És már előre is sok sikert a felvételihez és ha mentek, akkor egy csodálatos utazást kívánok!!! ;)

2014. aug. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
A suli első néhány hete még úgysem olyan komoly.
2014. aug. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én a nyaralást választanám a te helyedben :) ha jó tanuló vagy akkor gyerekjáték lesz a felvételi,én nem voltam kitűnő mégis szép eredménnyel kerültem be egy erős gimnáziumba..tehát ki ne hagyd,ha mentek! :D
2014. aug. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! :))
2014. aug. 6. 23:41
 9/10 anonim válasza:
De nagy bajod van -.-
2014. aug. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindenki szeret más kérdését sértegetni. Ez nem a gyakoribajok.hu, hanem kérdések. Senki nem mondta, hogy nekem bajom van.
2014. aug. 23. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!