Kezdőoldal » Utazás » Európa » Utitársat keresek Londonba...

Angyal T SZ kérdése:

Utitársat keresek Londonba Novemberbe! Valaki?

Figyelt kérdés
Sziasztok 19 éves lány vagyok ! :) Keresek magam mellé utitársat, aki kb velem egy korú vagy hasonlóan bolondos mint én :) ! Na komolyra fordítva a szót ! november közepére tervezem hogy kiemennék Londonba (Westminster) de a Bökkenő hogy senki nem jön mert így meg úgy, ha komolan érdekle egy pár napos kikapcsolódás az egyik legszebb városban , velem akkor írj :) (lány utitársat keresek leginkább ) Köszönöm !

2014. aug. 7. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Férfi vagyok, de azért írok. Mindenféle hátsó szándék nélkül mennék, csak nincsen pénzem. Most szeretnék ott lenni igazán, ott van két ember a Youtube-ról akikkel jó lenne találkoni, jó lenne egy közös kép. Szép dolog álmodozni, csak 0 Ft-ból nehéz.
2014. aug. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ne haragudj de nem értem miről beszélsz ! .. :D ha neked nincs pénzed nagyon sajnálom , de attól másnak még lehet ! Üdv
2014. aug. 7. 19:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem baj, az a lényeg, hogy én értem. :D Akinek van pénze, az meg nem fog elmenni. Ismerem az itteni embereket. Látod mennyi a jelentkező?
2014. aug. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem lehet, hogy érdekelne. :)
2014. aug. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne az utazás! Írj ha gondolod és egyeztetünk a részletekről. F/25
2014. aug. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!