Kezdőoldal » Utazás » Európa » Korculára szeretnénk eljutni...

Korculára szeretnénk eljutni szeptemberben, melyik városban szálljunk kompra?

Figyelt kérdés
Nyelvtudás nélkül (alap angol) szerintetek?Tavalyi nyaralásunk során volt részünk a horvátok nyers modorából... Igazából orebicet nézem, de akkor ugyebár 2x szállunk kompra hacsak nem autózunk végig... Van aki ezt a hosszabb autózást választja? Igazából a kompárakből kiindulva sztem megéri lehet végig autózni, nem? Aki járt már korculán az utazása részét ossza már meg velem!!! :D
2014. aug. 11. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Vagy lejjebb mész és: Ploce, Trpanj, Orebic, Korcula, vagy pedig Splitből Korculáig, de az ritkábban jár.

[link]

Ezt tudom ajánlani magyar tulajdonban van és nincs szükséged nyelvtudásra.

"Aki járt már korculán az utazása részét ossza már meg velem!!!" Mire vagy kíváncsi? Ha érdekel még valami írj üzenetet?

2014. aug. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából nézegetem én is a split korcula vonalat de tényleg elég húzos... oda vissza annyi lenne mint a szállásunk! Szállás az van, kivélasztottam magánapartman... igazából ott előre utalunk kifizetjuk a 100 E érkezéskor és kész! A nyelvtudás a komp miatt zavar nagyon... Vagy pedig azon is gondolkozok, hogy lefelé autóznánk többet hazafele pedig korcula-rijeka... és akkor egy hosszú hajókázással zárnánk a nyaralást. De ennek az árát nem találtam meg. Nem egyértelmu a honlapjuk, legalábbis nekem...
2014. aug. 12. 12:16
 3/5 A kérdező kommentje:
Az sem kizárt h kihagyjuk Korculát a hülye komp miatt. Tavalyi évben eléggé kiábrándító volt a horvátok vendégszeretete... :(
2014. aug. 12. 12:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Tavaly voltam itt, és nincs rossz tapasztalatom a horvátokkal, de ízlés kérdése. A szállodát felhívod akkor tudsz magyarul is foglalni, úgy tudom, hogy kompjegyet is tudnak szerezni. - de nem biztos
2014. aug. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ugy döntöttunk belevágunk.Ploce, Trpanj, Orebic, Korcula kompot választottam, de pontos árat nem találok. Abban tudsz segíteni, hogy mondjuk 2 főre 5m alatti jármuvel kb milyen kompdíjra számitsak? Beszéjunk csak oda kompjegyről, ne returrol. Nem kell pontos összeg, csak ugy saccperkb. :) De nem hiszem, hogy annyira vészes lenne.
2014. aug. 20. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!