Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonban tömegközlekedéssel?

Londonban tömegközlekedéssel?

Figyelt kérdés

A Tower Bridge-hez szeretnénk eljutni tömegközlekedéssel(busz/metró) vagy a Westminstertől vagy az Embankment(Charing Cross?) megállótól(már néztem metrótérképet). Ha jól néztem ,akkor innen el tudnánk menni metróval, pár megálló lenne csak. A kérdésem, milyen jegyet kellene vennünk??? Láttam, hogy van Single ticket ami egy útra szól (ez mit jelent?). Elég lenne ez nekünk?


Ha buszos megoldást választjuk(persze ha van oda busz), akkor van lehetőség a Westminster környékéről kijutni oda? Az a jegy mennyi lenne?


Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!



2014. aug. 25. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Fejenként egy single ticket elég lesz. Menjetek metróval. A londoni metró önmagában látványosság, tök másmilyen, mint a pesti. (Persze a piros emeletes busz is élmény lehet, de azt nem tudom, milyen busszal érdemes menni.)
2014. aug. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!:)
2014. aug. 26. 12:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Felesleges metrózni. Osszetett, tobb szintbol áll, mire meg lesz a megfelelo metro, addigra busszal odaérsz. Jó a metró, ha a kozpotbol akarsz kijutni a 3-as zónán túlra, egy zónán belul hulyeség. Egyébként a Charing Cross és a Trafalgár s kozt van 10 perc gyalog, onnan meg rálátni a Westminsterre (15 perc gyalog). Ha a Westminsternél vagy, onnan koveted a folyót és nyugodtan egy fél óra alatt eljutsz a Tower Bridge-hez. De van busz is ami a Westminster és Charing Cross kozt megy, csak nem vagyok benne biztos, hogy melyik, mert én a Trafalgar után a másik irányba szoktam menni.
2014. aug. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi Neked is! Igazából azért vagyunk a metró mellett és nem sétálunk, mert egy napunk lesz kint és azért jó lenne még mást is megnézni.
2014. aug. 26. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!