Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik Ausztria legolcsóbb...

Melyik Ausztria legolcsóbb városa, a megélhetési költségeket nézve? (Lent)

Figyelt kérdés
Kimennék tanulni oda nyelvgyakorlás céljából, és mert ngayon szeretem Ausztriát. Egyedül mennék, szüleim Mgayarországon dolgoznak, így onnan fizetnék a felmerülő költségeket. A lehető legolcsóbb helyet keresem, ahol azért normális gimnáziumok vannak, és a tömegközlekedés is biztosított.
2014. aug. 30. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenhol drágább, mint Magyarországon. Kollégiumot kellene nézned.
2014. aug. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A legolcsobb tartomanya Burgenland.
2014. aug. 31. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ausztria nem olyan nagy hogy komoly különbség legyen megélhetésben az országrészek között

olcsó szállást keress, az lehet akárhol

valami kietlen hegyen egy kis erdészházban biztos olcsóbb mint bécsben az operánál

2014. aug. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, a kollégiumra gondoltam én is.


De én arra gondoltam, h pl ha az egyik városban jellemzően drágább minden, élelmiszer stb, akk nyilván egy olcsóbba megyek. Erre kérnék válaszokat :)

2014. aug. 31. 16:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Minél kisebb helyre mész és minél keletebbre annál olcsóbb, plusz persze minél távolabb van Bécstől. Kelet-Burgenland a legolcsóbb régió ha a lakbéreket nézzük.
2014. aug. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!