Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan lehet eljutni Mariborba?

Hogyan lehet eljutni Mariborba?

Figyelt kérdés

Van valamilyen ésszerű menetidejű út az autón kívül?

Busztárjáratot nem találtam,vonat menetideje meg irreálisan hosszú. Vagy csak én siklottam el valami felett?:)


2014. szept. 7. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Vonat. A Déliből van közvetlen járat Mariborba.

[link]

2014. szept. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi most olvasom, hogy a vonat sem jó... :S
2014. szept. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Őőő... durván 9 órás az út, de az vonaton nem számít annyira vészesnek... Győrbe Bp-ről nincs 2 óra az út akár busz, akár vonat. Egerbe, ami azonos távolság 4 órás út... szóval így nézve 9 órás út nem vészes. Bár lehet ECvel menni, méregdrágán is, de zágráb felé, ha jól tudom... akkor meg már kocsival lehet olcsóbban megúszod, pláne ha telekocsi-val útba ejtesz pár embert ;)


Home2rio kereső azt mondja, hogy van buszjárat is, 30ezer ft, és kb 4:30 az út, Eurobusway oldalán lehet érdeklődni. (csak súgok, de annyiért repülővel is oda lehet ugrani :D )

Igazából célszerű ha olcsón és jól akarsz utazni, érdeklődni mávnál és a busztársaságoknál, hogy egy határ közeli városig elmenni (szerintem Nagykanizsa lenne a legjobb) és onnan keresni járatot. Onnan nem lehet olyan vészes, távolságot nézve sem.


Remélem tudtam segíteni.

2014. szept. 29. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!