Kezdőoldal » Utazás » Európa » Jövőre megyek Rómába júliusba....

Jövőre megyek Rómába júliusba. Ilyenkor hány fok van? Ha nagyon meleg mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
2008. aug. 8. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Hááát, Rómában ilyenkor kb. olyan idő van, mint nálunk: száraz, meleg. Hogy jövő júliusban, milyen idő, lesz, azt senki nem tudja megmondani... :P

Mit lehet csinálni a meleg ellen? Itthon mit csinálsz? Én általában délelőtt 10 és este 7 között nem nagyon dugom ki az orrom a lakásból vagy a munkahelyemről, folyamatosan iszok, és a lehető legkönnyebb és legszellősebb ruháimat veszem fel. Kb. ezt lehet csinálni Rómában is a hőség ellen.

2008. aug. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Feltétlenül júliusban kell menni? A május vagy a szeptember sokkal kellemesebb. Az egyik utikönyvben azt olvastam, hogy nyáron csak a macskák és az őrült turisták vannak Rómában.
2008. aug. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok bolond! Muszáj júliusban menni, mert buszos út!
2008. aug. 12. 13:36
 4/5 tade ***** válasza:
Na az elso valaszolonak uzenem, hogy Olaszorszagban a szaraz meleg nyarat elfelejtheti...en Mantova melett lakom es olyan paratartalom van, hogy meg lehet fulladni....kb olyan erzes mint a szaunaban...kimesz a napra es erzed,, hogy mindehol ragadsz a kezed labad nedves a paratol...ahh...na es Romaban sem jobb a helyzet..juliusban harmadfoku keszultseg van, mert a homerseklet elerheti a 40 fokot is...en azt mondom gyere nyugodtan, csak ne szamits szaraz melegre....itt a paratartalom miatt a 35 fokot is 38-nak erzed....ilyenkor nem tehetsz mast mint iszol, de nagyon sokat....meg persze ott vannak a szokokutak...dogivel van Romaban olyan is ahol mondjuk kicsit megmoshatod az arcod vagy belelogathatod a labad....(na nem a TRevi kutra gondoltam :))....szoval en azt mondom nyugodtan gyere...de ha meleg hetet fogsz ki, akkor szamits kb. 34-38 fokra :))
2008. aug. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első válaszoló utolsó válaszolónak: a szárazat úgy értettem, hogy eső nem igazán esik, és nincs, ami felfrissítse a levegőt. Lehet, rosszul fogalmaztam. Idén voltam három napot Rómában, engem nagyon megviselt a tűző nap, a páratartalom nem annyira...
2008. aug. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!