Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek érdemes megnézni...

Szerintetek érdemes megnézni Londonban a M'me Tussaud's panoptikumot?

Figyelt kérdés
Lányom 14 éves és fakultatív programként van megjelölve, mivel meglehetősen DRÁGA. Megéri? Egy ekkora lány élvezné, van akit felismerne, vagy a viaszbábukat "frissítik"..? Előre ezt nehéz eldönteni, hogy kérjük-e? Kérem aki volt segítsen..! Előre is köszönöm a segítőkész válaszokat...!

2014. szept. 29. 15:57
 1/8 anonim válasza:
En 2hete jottem haza Londonbol.en ajanlom mert hatalmas elmeny:) szerintem mindenkit fel lehet ismerni.16/L
2014. szept. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy 14-16 évesnek lehet, hogy nagy élmény. Én tavaly voltam kint Londonban, egy kint élő barátomat látogattam meg, és ő beszélt le róla, hogy inkább ne nézzem meg, mert pénz kidobás. Ő ezt tapasztalatból mondta. Annyira engem sem izgatott a dolog, ezért hallgattam rá. De mint mondtam egy 14 évesnek lehet, hogy nagy élmény, hogy Justin Bieber-rel vagy Robert Pattinsonnal fotózkodhat...
2014. szept. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nemtom mit jelent hogy DRÁGA de megéri, fizesd be
2014. szept. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy lányodnak (illetve Önnek) megéri-e azt a pénzt és azt a nagy sorbanállást/tömeget, hogy kedvenc sztárjait viaszbábúban lássa... Amikor voltam Londonban akkor az útitársaim kedvéért elmentünk, de a mai napig nem értem hogy mi értelme, de ez csak az én saját véleményem...
2014. szept. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Az egész One Direction ott van viaszból, az ebben a korosztályban népszerű :D szerintem megéri, mi márciusban voltunk és a 16 éves öcsém is élvezte, szinte mindenkit felismert.
2014. szept. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Mennyibe kerül egyébként egy belépő oda? :) Bocs, hogy így bele kérdezek :D Megyek nemsokára Londonba és ha már ott vagyok én megnézem.
2014. szept. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! persze várom még a hozzászólásokat!

Az ár több mindentől függ. Össze lehet kapcsolni más beépővel is.

[link]

2014. szept. 30. 10:46
 8/8 anonim válasza:

(One direction-ös hozzászóló vagyok)

Mi úgy vettük, hogy a sealife-ba is és a London eye-ra együtt vettük, így nem volt olyan drága szerintem

2014. szept. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!