Kezdőoldal » Utazás » Európa » Erősen gondolkodok rajta,...

Erősen gondolkodok rajta, hogy 1-2 évre kiutazok Angliába. Érdemes-e vagy megéri-e kimenni? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Ilyen alapdolgokat ne írjatok, hogy nézzek utána a munkának, meg jó nyelvtudás, mert ezeket magamtól is tudom.

Főleg az érdekelne, hogy amit őt keresek abból valamennyit tudok haza küldeni a szüleimnek? Meg írjatok le bármit ami hasznos lehet. Előre is köszönöm!


2014. szept. 24. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy multinál leszel programozó akkor bőven tudsz, ha mosogatni fogsz akkor örülj, ha kevesebb, mint 3 lakótársad lesz...

Erre nem igazán lehet válaszolni információk nélkül.

2014. szept. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Tehat ne kerdezzuk meg mihez ertesz, ne kerdezzuk meg milyen munkahelyre mesz, de mondjuk meg mennyit lehet keresni ott es hogy abbol tudsz-e majd hazakuldeni.


Nyugodtan menj. Tenyleg. Nekunk csak jo, eggyel kevesebb ostoba ember.

2014. szept. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy megmondjuk mennyit tudsz félrerakni, tudnunk kéne mit akarsz dolgozni és hol. Mert ha mosogatsz Londonban, abból nem hogy hazaküldeni, de megélni se nagyon lehet, max vegetálni.
2014. szept. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Kevés információt adtam meg. Ilyen 12 órás betanított munkára gondoltam. Úgy hallottam van odakinn is ilyen...
2014. szept. 24. 18:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Lakótárs esetén megélsz,viszonylag normálisan. Egyedül nem, hogy hazaküldeni nem fogsz, de még te is szűkölködsz.
2014. szept. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Ilyen 12 órás betanított munkára gondoltam. Úgy hallottam van odakinn is ilyen..."


Ebben az esetben 1-2 évre kimenni egyáltalán nem éri meg kimenni, pénzt gyűjteni nem fogsz tudni. Semmiképp se Londonba gyere, mert nem jössz ki a béredből, mert amit betanított munkából kapsz, az édeskevés.

2014. szept. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem, hát köszönöm a válaszokat.
2014. szept. 24. 18:14
 8/9 anonim ***** válasza:
London Europa legdragabb varosa, a betanitott munka meg minimal bert fizet. 1-2 evig vegetalnal, majd uresnzsebbel visszajonnel, ha nem lenne eleged elobb a dologbol.
2014. szept. 25. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor maradok itthon... vegetálni itthon is lehet...
2014. szept. 25. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!