Kezdőoldal » Utazás » Európa » Holland coffeeshop tapasztalatok?

Holland coffeeshop tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Elutazok egy hétre hollandiába, és az érdekelne, hogy milyen törvények vonatkoznak a coffeeshoppokra. Pl.: külföldi vehet és fogyaszthat-e, kiviheti-e az üzletből, birtokolhat és fogyaszthat-e az üzleten kívül, stb. Ugyanezek érdekelnének helyiekre is. Mennyire szigorúak ilyen téren?

2014. okt. 2. 21:57
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja meg még valami! Ha kint nem szívhatok legálisan, attól még betépve kimehetek az utcára?
2014. okt. 2. 22:04
 2/9 anonim válasza:

Egy haveromat egy coffeshopban rabolta ki 4 néger...

Elvileg nem fogyaszthat külföldi állampolgár de kb. mindenhol adnak. Bocs ha elvettem a kedved, de sajnos ez az igazság, régen jók voltak a helyek, de érdemes inkább elkerülni a coffeshopokat.

2014. okt. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nempara, minden tapasztalat érdekel. Az meg hogy mindenkinek adnak, az csak plusz pont. Egyébként adhatnak külföldinek, a 2012-es törvény már nem él.
2014. okt. 2. 22:32
 4/9 A kérdező kommentje:
(ennyire jöttem rá magamtól itt az internyeten)
2014. okt. 2. 22:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor szolgalnak ki ha rendelkezel Holland ID kartyaval !!
2014. okt. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves Betty1980, de sajnos az utánaguglizott válaszok nem érdekelnek, azt én is meg tudom tenni, köszönöm. A kérdésben is fellelhető a "tapasztalatok" szó.


Pár napja eléggé beleástam magam a témába, így nagyjából már képben vagyok. Másik probléma az, hogy pont nem fogom betölteni a 18-at mire kimegyek, bár nem sok választ el tőle. Ilyen téren milyen szigorúak? Minden esetben elkérik a személyit? Itthon tudok venni alkoholt és dohányterméket azzal a szöveggel hogy "hát ja még nem múltam el de már nincs sok vissza".. Egyébként az sem probléma mert akad köztünk 18 év fölötti, csak az meg nem tud angolul, legfeljebb addig csak be engednek, amíg tolmácsolok, nem?


Köszönök minden választ, de ismét említeném hogy TAPASZTALT személyek válaszát várom. Köszönöm!

2014. okt. 6. 19:19
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt a *de szócskát meg senki ne vegye figyelembe az előző válaszom elején! :D
2014. okt. 6. 19:20
 8/9 anonim válasza:

Na milyen volt, kiszolgáltak?


Csak most futottam bele a kérdésedbe... különben válaszoltam volna hamarabb!


Egy nagy baromság, hogy külföldieket nem szolgálnak ki meg személyi kell meg a satöbbi.


Én olyan jókat szoktam nevetni ezeken a kommenteken, csak azt nem tudom, hogy emberek ezekkel a butaságokkal miért nevettetik ki magukat.

2014. dec. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kiszolgáltak, olyanba kellett bemenni ahol nem csekkolják előre, aztán kész. Fasza volt az egész. Kösz a válaszokat amúgy.
2014. dec. 23. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!