Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tudna segíteni valaki? (Budape...

Tudna segíteni valaki? (Budapest - Stuttgart)

Figyelt kérdés

Decemberben (karácsonyi szünet utáni nap valamelyikén, tehát 23-tól ) szeretnék kiutazni Stuttgartba ismerősömhöz, de hiába néztem meg oldalakon nem adott ki semmi olyan információt ami számomra lényeges lett volna.

Ezért szeretném tapasztaltabb ember/ek segítségét kérni.

Aki tudna nekem segíteni, kérem írjon egy privát üzenetet. Koszi.



2014. okt. 10. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
A Germanwings nevű fapados légitársaság repül közvetlenül Stuttgartba, nézd meg az áraikat.
2014. okt. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:) Bocsánat, azt nem közöltem nyilvánvalóan, hogy vonat, vagy autóbusz jöhet csak szóba.
2014. okt. 10. 19:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Autóbusz van, a Eurolines úgy tudom megy közvetlenül Stuttgartba, vonat is van átszállással, ha kimész Münchenbe, onnan biztos találsz Stuttgarti vonatot. Mindkét opció drágább, mint a repülő.
2014. okt. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szerintem , nem értettél meg, de nem baj.

Én ezeket beírva a google-ba megtaláltam, hogy busz Eurolines, de semmit nem értem el vele.

Így ezért kértem segítséget, hogy valaki segítsen nekem rákereni, hogy KONKRÉTAN mennyibe kerülne, és melyik napon menne a busz.

2014. okt. 10. 19:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Vonattal BP Keleti Pu -Stuttgart egy átszállásal Salzburgban kb 160 Euro.


A Bahn.de oldalán tudod megnézni, de egyelöre még csak dec. közepéig lehetne jegyet rendelni.


Ha nem tudsz eligazodni ott, akkor szivesen segítek.

2014. okt. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link] 30-an van busz


[link] mar most is bent van a rendszerben egy 28-i es egy 29-i es tuti lesz meg sok. Ha megnezed a tobbieket kb 20e lesz.

2014. okt. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek a segítséget. Az oszkárra én is gondoltam, csak nem talàltam olyat ami tőlem kb 35-40 km-re indul, de folyamatosan nézem. Félreértések elkerülése végett (nem Budapesten vagy vonzàskörzetében élek) Bp-re is fel kell jutnom ,de az màr a viszonylag könnyebbik része lenne . De az oszkàr tény egy jó oldal :) .
2014. okt. 12. 04:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!