Kezdőoldal » Utazás » Európa » Németországban lehet használni...

Németországban lehet használni T-percet?

Figyelt kérdés
A párom megy ki németbe én meg maradok itthon és nem tudjuk, hogy lehet e használni T-percet.Kérlek írjatok,hogy lehet-e,mert nem fogom kibírni nélküle 2hónapig :(.Köszi a válaszokat!
2008. aug. 12. 07:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A párod roming szerint beszél, te viszont este 10 és reggel 7 között, valamint hétvégén használhatod a T-perceket. Neki úgy az olcsóbb ha te hívod, mert a hívásfogadás olcsóbb, mint a hívás indítás.
2008. aug. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor nekem is meg neki is kell majd fizetni még a percekken kívül?De ha én hívom T-percről ,akor én is fizetek vmit vagy csak ő?
2008. aug. 12. 14:07
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Előző válaszoló vagyok.

Tehát: aki külföldön van roming szerint beszél. Aki belföldön van annyit fizet amit máskor is, díjcsomagtól függően. Ha be van kapcsolva a T-percek azt lebeszélheted, de nyilván csak a megfelelő időszakokban beszélsz azzal ingyen. Minden más időben az adott időszaknak megfelelő díjat kell fizetni.

Óriási tévhit, hogy egy külföldi beszélgetés során mind a két ember többet fizet mint a belföldinél. Csak a külföldön lévőnek kerül többe!!

2008. aug. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Akkor csak aki kint van az fizet még rá én nem?Köszi a választ!
2008. aug. 12. 15:06
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

:) Igen, te annyit fizetsz mint általában! Ha a T-percek kedvezményes időszakában beszélsz akkor pedig ugye ingyen beszélsz.

Szívesen amúgy, harmadjára is :))

2008. aug. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nah még egy kérdés :)! Akkor ha én hívom nekem ingyenes,de ő mennyit fizet,mert szegénynek akkor sokat kell fizetnie,mert T-percen nem 10percet beszuélünk (min.fél órát)??? Nagyon szépen köszi a válaszokat!!!
2008. aug. 12. 18:14
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Itt megtalálsz mindent!

Sejtettem hogy még lesz kérdésed... :)) Nyugodtan írj ha valami még nem világos!

2008. aug. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm ezt a linket, jó!!Akkor mostmár tudom,hogy 144Ft ha ő hív és ha fogadja az én hívásomat akkor 71FT,hát ez szörnyű,lehet a posta olcsóbb lesz,vagy ha vesz lap topot akkor az msn :D
2008. aug. 12. 19:29
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit tudnék még kérdezni, sztem már minden világosul!!!Köszi szépen!
2008. aug. 12. 19:31
 10/13 A kérdező kommentje:
Éjszaka eszembe jutott még egy kérdés :D Ha én hívom akkor ugy kell a számát beírni,hogy 003630....bagy máshogy?és ha ő hív akkor ő simán írja hogy 0630...???
2008. aug. 13. 07:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!