Kezdőoldal » Utazás » Európa » Franciaországban lehet koztere...

Franciaországban lehet kozteren hugyozni?

Figyelt kérdés
Sok ilyet látni.

2014. okt. 23. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem a viselkedés az nem ország függő.
2014. okt. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Torvényesen értettuk, egyébként Franciországban az.(Szerintem Eu legszarabb országa, M.o-t is beleértve.)
2014. okt. 24. 12:47
 3/11 anonim ***** válasza:

Wifizni nem lehet a szabadban, az tuti.

Ezek szerint hugyozni lehet nyugodtan?

2014. okt. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mi olyanokat láttunk, hogy gyerekek, felnottek egyaránt, mindennemu gátlás nélkul hugyoztak az utca kozepén, az épuletek falára, a templom falára, épp ahol rájuk jott csak félre álltak elovették azt hugyoztak....
2014. okt. 27. 11:41
 5/11 anonim válasza:
És ez miért baj?
2014. okt. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem lenne baj, ha mindenki be lenne baszva.. eleg gusztustalan, hogy tolunk fel meterre egy dagadt koszos francia tag elocsapja... atemplom falaval kaine problem ha erre celzol. ha nem, akkor is :D
2014. nov. 7. 22:02
 7/11 anonim ***** válasza:

Érdekes " ez volna a kultúra fellegvára"


Akkor Magyarország az mi? Magyarország egy kulturált ország Fr hoz viszonyítva.


Itt keményen megbüntetik ezeket, közszemérem sértésért.

Persze a kicsiknél nincs ellenvetés, ha elviszik egy fához, v a kislányokat egy bokorral takart területhez.


Még a legelvetemültebb utca csavargója sem meri a templomok falát megbecsteleníteni.

2014. nov. 8. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Franciaországban a közterületen elkövetett vizelés minimum 38 euró pénzbírságot von maga után, visszaesés esetén bírósági ügy is lehet belőle.
2014. nov. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

# 4-ke Kérdező!


Nem akarom elhinni hogy nincsenek közrend- közbiztonsági alkalmazottak, v rendőrök akik felügyelik a rendet.

Amiket írsz , ha az igaz lenne akkor az egész terület húgyszaggal lenne tele. Nem beszélve a mosdatlan rossz szagú emberekről. Egy magára, környezetére, turisták által látogatott helyekre plusz figyelemről kell gondoskodni, és gondolom , hogy ez így is történik.


Egy esetet közölni tudok veled, ami itt történt az általad utált Magyarhonban. /gondolom több is akad/


Egy rendezvénynél történt az eset.

A mobil illemhely előtt nagyon sokan várakoztak.

Egy fiatalember nem bírta kivárni a sorát, és elment egy fához, a rendezvényfelügyelők ezt látva, kegyetlenül megverték az illetőt. Bírósági ügy lett belőle.

A folytatáskövetkezményeit azt nem tudom.

Van két felmentő eset az ipsze részére.

Beteg, aki nem tudja visszatartani a vizeletét./persze az ne menjen olyan közösségbe ahol nincsen azonnal elérhető illemhely/

A másik verzió, átfutott rajta egy gyors hasmenés, ami bárkivel előfordulhat, vagy a nadrágja bánja, v talál egy fát v bokrot.

2014. nov. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


"Nem lenne baj, ha mindenki be lenne baszva.. eleg gusztustalan, hogy tolunk fel meterre egy dagadt koszos francia tag elocsapja..."


De igenis nagyon is baj lenne ha be Lenne b*aszva, ha tőlem fémétere merte volna tenni, azt hiszem elláttam volna a baját, 1, mert utálom a részegeket, 2 mert nem vagyok gyáva.

2014. nov. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!