Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tervez valaki Angliaba menni...

Tervez valaki Angliaba menni par napra (egy het kb) majus-junius kornyeken? Utazotarsakat keresnek.

Figyelt kérdés

Szoval en most Nemetorszagban vagyok, innen mennek. Elsosorban Liverpoolt neznem meg, egy meccset pl. :) De igazabol London, Manchester, meg minden erdekel. De egyelore senkit nem ismerek ott, egyedul meg nem mernek nekivagni. Nem tervez valaki arrafele kirandulni tavasszal vagy a nyaron?

Koszonom a valaszokat.


2010. jan. 26. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:

én Mo.-on vagyok és itt is leszek még egy jódarabig, de ha van egy jó ajánlat, mehetünk.

mondjuk egy City - United meccsre...

vagy Arsenal - Chelsea. :D

2010. jan. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Marmint az "egy meccs" alatt Pool meccset ertek, de ha ugy jon, mehetunk egy Arsenalra IS. :)
2010. jan. 26. 11:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Liverpool- Mu? :D
2010. jan. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi régebben voltunk egy Manchester meccsen az old trafford-ban..Egy helyi csapattal játszott,és akkor egy jegy 70 font volt..Tervezzük,hogy mennénk egy Liverpool-Manchester meccsre is,de most jó darabig nem lesz(már volt)..de végül is mindegy milyen meccs,csak jó legyen:)

Viszont elég drága mulatság...1 jegy 160-200 fonttól mennek..És még nem mentél Angliába csak a jegyet vetted meg...Egyébként maga a Manchester városa nem valami szép.Egyszerű gyár város,minden beton,és kőépület..A Old Tafford stadion is messze kiesik,és nekem nagy meglepetés,egyben csalódás is volt,hogy maga a stadion egy zsákutcában van ahol pár lakó található...De van egy jó dolog Manchesterben .nekik is van óriás kerekük mint Londonnak.London eye...míg Manchesterben Manchester eye..kisebb,de olcsóbb a belépő,és belátni a várost felülről..Liverpooli stadionon már meg sem lepődtem,hogy az is kiesik a városból,és maga Liverpoolt ha hasonlítani kéne egy magyar városhoz akkor Miskolci gyárvároshoz hasonlitanám...

2010. jan. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!