Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha Romániában vagy Ukrajnában...

Ha Romániában vagy Ukrajnában jártok ti is nagyon jól érzitek magatokat és legszívesebben ott maradnátok?

Figyelt kérdés
Valahogy olyan nagy szabadság van ezekben az országokban Magyarországhoz képest, nem lebeg az emberek feje felett Damoklész kardjaként Brüsszel meg az Orbán hülye korlátozásai, szabadságellenes intézkedései. Olyan, mintha Magyarországon járnál a 90-es évek elején.

2014. okt. 31. 01:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Mihamarabb költözz oda és élvezd a szabadságot!
2014. okt. 31. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%
Ja nem is értem miért nem lövetem halálra magam rögtön.
2014. okt. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Shai-Hulud ***** válasza:
46%

"Ha Romániában vagy Ukrajnában jártok ti is nagyon jól érzitek magatokat és legszívesebben ott maradnátok?"

Persze, jól érzem magam, de hogy ott maradnék, az rohadtul nem jellemző.


"Valahogy olyan nagy szabadság van ezekben az országokban Magyarországhoz képest,"

Nem ott élsz... Nem találkozol az ott élők problémáival, ezért azt hiszed, hogy nekik nincsenek is...

Nem ártana ezt még egyszer végig gondolnod.


"nem lebeg az emberek feje felett Damoklész kardjaként Brüsszel meg az Orbán hülye korlátozásai, szabadságellenes intézkedései."

Brüsszel mondjuk őket is eléggé érinti, főleg hogy mindkét általad említett ország az EU-n belül képzeli el a jövőjét.

Orbán korlátoltsága helyett nekik ott van Ponta, meg Lukasenko, és hasonlók. Hidd el, nekik is megvannak a SAJÁT nemzeti hülyéik.


"Olyan, mintha Magyarországon járnál a 90-es évek elején."

Nem olyan. Csak turistaként ezt nem látod. Ha ott élnél, hamar megtapasztalnád, hogy nekik sem fenékig tejföl.

2014. okt. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 CHEEE ***** válasza:
23%

Kadves kérdező.

A politika fül alatt sokkal több olyan embert fogsz találni, akik a kérdésedre bólogatóan csettintenek.

Igaz, ők is olyan elvetemült büdös paraszt jobberek lesznek, mint te, és abban is hasonlítani fogtok egymásra, hogy az ő lábuk is megremegne, ha egyszer külföldön egy pohár vizet kellene kérniük.


De kérlek vonulj át oda agitálni, és ide többé a lábadat ne tedd!!!

2014. okt. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

Bár nem Romániában élek, hanem Erdélyben, szeretek itt élni.

Eddig soha nem hagytam el Erdély határait, de nem is fogom. Magyarországra mint külföldre nem akarok menni.

2014. okt. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
Ukrajnába én is nagyon szívesen kiköltöznék. Főleg Donyeckbe, vagy Luhanszkba.
2014. okt. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Shai-Hulud ***** válasza:
33%

@12:24

Na és mi gátol meg benne? Hajrá!

2014. okt. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%
Csak irónia volt
2014. okt. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező,Románia is EU tag.
2014. okt. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%
hogy is mondjam neked, ha van pénzed, akkor mindegy hogy hol élsz. Én magyar vagyok, magyarországon is élek, de gyakran, napi szinten járok át Szatmárnémetibe bulizni, vásárolni vagy csak éppen kajálni egyet. Soha nem érdekelt a politika, nekem a Gyurcsány kormány alatt is jó volt, most is jó, és a következő kormány alatt is jó lesz, szóval nem a kormány határozza meg hogy nekem mikor és hol jó.
2014. nov. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!