Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ti melyik városba mennétek el...

Ti melyik városba mennétek el a legszívesebben?

Figyelt kérdés
Bécs, Belgrád, Bukarest,Brassó,Salzburg,Pozsony nagy segítség lenne vagy állíthattok fel sorrendet szépség szerint. :)

2014. jún. 1. 19:16
 1/10 anonim válasza:
Bécs gyönyörű!
2014. jún. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Brassó
2014. jún. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Ezek közül jártam már Bécsben Belgrádban és Pozsonyban. Sok mindentől függ melyiket ajánlanám pl Pozsonyt 1 nap alatt meg lehet nézni így oda több napra nem érdemes menni. Bécs gyönyörű!! Már kb 6-7 alkalommal voltam megunhatatlan ide mindképpen több nap kell! Belgrád nos, ha Budapesti vagy vagy jártál már ott akkor Belgrádba nem érdemes elmenni ugyanolyan koszos és stílusra is nagyon hasonló és sok látnivaló sincs! Bukarest nos az egy gyorsan fejlődő nagyváros én azt mondom oda még várnék néhány évet hogy még fejlődjön ;) Brassó nos inkább előbb Bukarest vagy egy hosszabb úton ott tölteni egy napot és tovább Bukarestbe. Salzburg egy érdekes város de engem annyira nem hoz lázba. Ami nincs felsorolva de én ajánlanám az Prága és Varsó! A sorrendem mivel Bécsben Belgrádban Pozsonyban voltam ezeket nem veszem bele amúgy 1.Bukarest 2.Salzburg 3.Brassó.
2014. jún. 2. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1. Bécs - Régen jártam ott, de rengeteg a látnivaló és igazán szép város.

2. Salzburg - Gyönyörű város, és a környéke is nagyon szép. Érdemes elmenni kirándulni is a környéken. Nem messze van (már Németországban) a Königsee, nagyon szép környék.

3. Pozsony - A belváros és a vár környéke szép és hangulatos. De elég kicsi, 2-3 napnál nem nagyon ér meg többet. Dévénybe érdemes még elmenni, ha már ott vagy.

4. Bukarest - Csak 1 napot töltöttem ott évekkel ezelőtt, szerintem nincs ott semmi érdekes.


Belgrád és Brassó: ott még nem voltam.

2014. jún. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
attol fugg, mit akartok csinalni... ha pl a varosnezes, muzeumok, vasarlas a fontos, akkor Becs; ha kirandulni akartok a hegyekben, akkor Brasso.
2014. jún. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Akos003 válasza:

Belgrád nem a turisztikájáról híres,én Belgrádba többször voltam,a Partizan meccseire.Ismerősömnek hála volt szerencsém eljutni egy Partizan Belgrád-Crvena Zvezda meccsre,pont a Partizan ultrákhoz,fasza volt...:)

Na offoltam kicsit,szóval,ha Belgrádba mentek,egy Partizan meccsre menjetek ki,ha a focit nem is szereted.

Bécs nagyon szép,főleg a karácsonyi vásár,az nagyon hangulatos.

Bukarestben erős a magyargyűlölet,többet nem tudok írni,csak átfutóban voltam ott,Pozsonyról szintúgy.

A többiről nem tudok mit mondani,amit én ajánlok,és nincs rajta a listán az Prága és Varsó.:)

2014. jún. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Brassoba mar tobb mint 10-szer voltam es sose tudnam megunni mindig talalok ott valami ujat :)
2014. júl. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Csak Pozsonyban és Bécsben voltam ezek közül. Előbbiben nem sok minden van, nem fogott meg annyira. Én is csak azért mentem el mert közel lakok hozzá. Csak egy vár van ott és ennyi. Inkább a Tesco környékére szoktunk járni de az már más téma xd

Bécsbe érdemes elmenni azt ne hagyd ki.

Salzburgban még nem voltam, de sztem oda is érdemes elmenni, én mindenképp el szeretnék menni oda. A többit nem tudom

2014. okt. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én már jártam szinte mindben, de itt a sorrend:

Bécs, Pozsony, Salzburg, Belgrád, Bukarest, Brassó.

2015. szept. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1) Bécs: szerintem nagyon szép város. Rendezett, sok látványosággal. Az túlzás hogy tiszta, de próbálkoznak. Érdemes egy hetet ott eltölteni.


2) Salzburg: szerintem ez is nagyon szép. Főleg a vár és a belváros. Igazi barokk jellegű város. Ott is érdemes 4-5 napot eltölteni.


3) Pozsony: ami szép a városban, az rettentően apró. A belváros megegyezik a Budai vár területével. A többi az panel és gyár. + Ugye a lakó övezetek. 2-3 napot el lehet ott tölteni, többet nem.


4) Brassó: a város nagyrésze szép. A főtéren nagyjából megmaradtak a középkor nyomai. Szép helyen fekszik nagyon. De ott sem érdemes szerintem 2-3 napnál tovább maradni ott.


5) Bukarest: csak azért részesítem előnyben Belgráddal szemben, mert van legalább valami apró belváros szerűsége. De amúgy nem egy nagy szám. Budapest 100x szebb. 1-2 napot érdemes ott maradni. Dugig van panellal és kommunista épületekkel.


6) Belgrád: ez szubjektív, de szerintem egyáltalán nem szép. Van pár nevezetessége, de ennyi. Átutazóban is nagyrészt látod a jelentősebb épületeket. Maga a környezete sem egy nagy szám.

2021. márc. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!