Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kb. mennyi eurót szánjak 2...

Kb. mennyi eurót szánjak 2 hétre Bécsben kajára, ha az ebédet nem kell számolnom?

Figyelt kérdés
Zöldség, gyümölcs, abonett, sajtkrém, margarin, felvágott, joghurt, túró, gyumolcslé, tej, ilyeneket szoktam enni, inni.
2014. nov. 15. 06:31
 1/5 anonim ***** válasza:
25-30 per nap
2014. nov. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én kb 400-500 eurot mondanék, abból kényelmesen megvan minden!
2014. nov. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
zöldség gyümölcs kicsit drágább mint otthon, többi kb egy árban vagy még olcsóbb is
2014. nov. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én tudom, hogy Ausztria drágább, de kb. 132000 forintot gyakorlatilag CSAK reggelire irreálisnak tartok váltani.
2014. nov. 15. 15:58
 5/5 A kérdező kommentje:

Csak úgy barátilag, de hol éltek ti vagy tudtok szövegértelnezni? 540 €-ból kijöttem, amiben volt szállás, fénymásolás, gyümölcs, zöldség, tej, joghurt, gyumölcslé, még mekiben is voltam 2x, kínait ettem 3x, szóval nem haltam éhen reggel sem, meg még futotta másra is, vettem múzeumi belépőt és tömegközlekedéshez jegyet is, még egy mappára, tollra és egy 18 €-ós táskára is futotta. ;-) persze drágább az alma pl., de 2x annyiba kerül kb. minden kaja.


Tanulság 1: nincs tapasztalat, ne szólj hozzá.

Tanulság 2: ha itthon 15 rugót költesz kajára, az Bécsben 30 rugó, tehát kb 100 €. Egy kínai menü pl. (0.5 l üdítővel) 5 €, vagyis 1500, otthon ez kb 700-800, esetleg több.

2014. dec. 3. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!