Kezdőoldal » Utazás » Európa » Párommal megyünk Bécsbe...

Dawee28 kérdése:

Párommal megyünk Bécsbe Adventi vásárra, de csak 1 napra . Érdekelne hogy milyen árakkal kell számolnom és érdekelne hogy kb 210 euro erre az 1 napra költö pénznek szerintetek elég? Gondolok kisebb ajándékra, csokikra . Másra nem kell költenem .

Figyelt kérdés

2013. okt. 22. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem elég ha nem fogjátok megvenni a legnagyobb és legdrágább dolgokat.

Egy forralt bor 6-7 euró körül van, ebből 5 euró a bögre. (amit ha visszaviszel, visszakapod a az 5 euródat)

Csoki van 5-10 eurótól felfelé.

A téli sapkák sem voltak túl drágák ha jól emlékszem. ;)

2013. okt. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem . Szoval akkor 210 euro böven elég ugye ? :) Hát ugy tervezem h nem csak az Adventi vásáron szeretnék vásárolni :) 1-2 bevásárló központot is megnéznék h mik vannak :) Esetleg tudsz mondani jot ? :)
2013. okt. 22. 23:44
 3/5 anonim ***** válasza:

A 210 euró bőven elég, feltéve ha nem drága dolgokat akartok vásárolni.

Pesti árhoz képest semmivel sem drágább az ottani vásár.

Ahogy az előttem szóló is írta ha veszel forralt bort ami tavaly 6 euró volt akkor vissza adják az 5 eurót mi megtartottuk a bögrét. :)

Itt találsz bevásárlóközpontokat:

[link]

2013. okt. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na még egyszer:

Ahogy az előttem szóló is írta ha veszel forralt bort ami tavaly 6 euró volt és ha visszaviszed a bögrét akkor az 5 eurót vissza adják, de mi megtartottuk a bögrét.

2013. okt. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Es a csokik milyen árban vannak ??? hol erdemes venni ??? vasarban vagy inkabb boltban ???
2013. okt. 24. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!