Kezdőoldal » Utazás » Európa » Külföldi magyarok! Mi az ami...

Külföldi magyarok! Mi az ami hiányzik Magyarországról?

Figyelt kérdés
Külföldi magyarok!Mi az ami hiányzik Magyarországról?

2014. nov. 18. 14:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
mustár, túró, kolbász
2014. nov. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Van több magyar bolt is, ahol bár drágán, de kapható minden, így ha megkívánok valamit, meg tudom venni.
2014. nov. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

csalad.


Mas semmi, sot.

2014. nov. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
51%

Vancouver: igen, itt is van magyar bolt, kiderult hogy ketto is, az egyiknek hasznalhatatlanul kicsi a valaszteka (valamit elmond az is hogy VHS kazettakat is kolcsonoznek) de az Aroma Eropean Deli Surrey-ben neve ellenere nem europai hanem magyar elsosorban :) [link] ezzel a napi egy turorudi biztositva, nekem mas nem hianyzik.


Turot itt kapni csak azt az eszelost kene leloni aki elteresztette evtizedekkel ezelott hogy a cottage cheese az turo. Fenet. A quark cheese (az USA-ban gyakran farmer's cheese) az.

2014. nov. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Elelmiszerbol Semmi. Itt az osszes elelmiszer boltban ugyanazokat meg lehet venni mint otthon, jobb minosegben, sokszor olcsobban.

Igazabol semmi sem hianyzik, nem is nagy a tavolsag, szoval a rokonokat is majdnem minden heten meg tudom latogatni, 1 ora az ut.


Becs

2014. nov. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Egyedül a klíma az, ami jobb.


Itt kapok mindent, amit akarok, és nem olyan drágán, mint MO.on.

2014. nov. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
A család meg a napsütés. Már hetek óta nem láttunk erre!
2014. nov. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Az anyukám.
2014. nov. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

A család.


A barátok már amúgy is szétszóródtak a világban, a család fiatalabb tagja is sorra mennek el, így ők akkor is hiányoznának, ha Magyarországon élnék.


A legtöbb élelmiszer megoldható, ami kevés kell, azt otthonról küldik.

Mondjuk a hurka az, amit már szívesen ennék.


Semmi más nem jut az eszembe.

2014. nov. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Cukrászda, menza, Tesco, műv.ház, nagy könyvtár, karácsonyi programok (pedig nagy katolikus országban vagyok, EU-ban), second hand boltok, kínai boltok (ez a kettő, hogy nem kéne mindent világcég boltokban megvenni, pl. gyerekruhákat, amiben a játszótérre járunk, és elhasználja+kinövi 2 hónap alatt), járda, park, biciklisút. Nekem azért van pár dolog...:/
2014. nov. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!