Kezdőoldal » Utazás » Európa » Körülbelül mennyibe kerül...

Körülbelül mennyibe kerül pragaba egy vonatjegy Budapestrol?

Figyelt kérdés
A mav honlapon nem tudom megnezni mert csak jegykiadonal lehet nemzetkozi jegyet venni.

2014. dec. 2. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
38 euro oda vissza, csak oda 19 euro, ez biztos, hogy ennyi mert tavaly voltam, de csak akkor ennyi ha időben megveszed nemzetközi pénztárnál. Tehát már 1-2 hónappal előre, utána már nem biztos, hogy vannak kedvezményes jegyek.
2014. dec. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy útra 19-124,4€, oda-vissza 38-149,4€

[link]

Attól még, hogy csak jegykiadó automatánál lehet átvenni az interneten rendelt nemzetközi jegyet, az árat meg tudod nézni anélkül, hogy megvennéd a jegyet.

2014. dec. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Idén voltam kint, hirtelen ötlet volt . 58 eurora jött ki, pragai közlekedéssel együtt. Odafelé fekvő hellyel, vissza kushett kocsival (3 személyes, mivel 3an voltunk)


Érdemes bemenni és kivárni a sort a keletiben, mert segítenek a legjobb áron kihozni. Ha végig ülsz, akkor már 19 eurótól van jegy

2014. dec. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!