Kezdőoldal » Utazás » Európa » Utazók! Olaszországi utat...

Utazók! Olaszországi utat tervezek, milyen ötletetek van, hogy a legolcsóbban lehessen összehozni?

Figyelt kérdés

Akárhogyan számoltam, a legolcsóbban is 80-90 ezer forintra jön ki 2 főnek fejenként egy ilyen út, és persze jöhet bármilyen plusz kiadás. A kérdésem inkább, hogy a két fő tényezőt, magát az utazást és a szállást, hogy lehet a legjobban megszervezni?

Ismerem a couchsurfinget, de meglepően nehéz szállást találni, pláne nem biztosat. A booking-com-on és hasonló oldalakon a szállás 4 napra 50-70 ezer a két embernek, ami nem is olyan rossz, de lehetne olcsóbb, főleg, ha nem csak 4 napot akarunk kint tölteni

Úgy gondoltam, hogy vonattal a legegyszerűbb kimenni, mert nem kell a csomagokkal bajlódni, mint a fapadosokon, nem túl kényelmes, de lehet élvezetes a hosszú út, így lenne a vonat 15-17 ezer egy embernek.

A kaja már más kérdés, de emellett csinálnánk is valamit, amíg ott vagyunk.

Ha van öltet, szívesen fogadom.



2014. dec. 2. 23:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, még ha azt is leírtad volna, hogy melyik város(ok), akkor talán jobban lehetne segíteni...
2014. dec. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, az valóban segítene, ha megírnád, hová készültök :)

Amúgy meg rutinos couchsurferként azt tudom mondani, hogy ha ilyen nehéz szállást találni, akkor valamit rosszul csinálsz.. és ezt nem rosszból mondom, félre ne érts, csak ez a tapasztalatom :)

2014. dec. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igaz, bocsi. Velencére gondoltunk
2014. dec. 3. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!