Kezdőoldal » Utazás » Európa » 1,5-2 éves gyerekkel milyen...

1,5-2 éves gyerekkel milyen horvátországi v olaszországi helyet ajánlanátok elő- vagy utószezonra?

Figyelt kérdés

2014. nov. 27. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Utószezont ajánlanék inkább, mert melegebb a víz, feltéve ha strandolni akartok.


Én ugyan nem szeretem, de Olaszországban Bibione, Caorle, JEsolo környékére mennék, mert végig homokos a tenger és lassan mélyül

2014. nov. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ren-D válasza:
Szerintem is utószezon és Olaszországba Bibionét tudom én is ami viszonylag jó,Horvátországba pedig Rab-szigetet,gyerekkel pedig azon belül is Lopart ott homokos a part.De a kettő közül egyértelműen Rab-szigetet ajánlom mindkét helyen voltam már sokat és Bibione vagy úgy is lehet mondani hogy Olaszország sokkal drágább mint Horvátország (Rab-sziget) és fényűzés,kreált szépség.Rab-sziget inkább természeti szépség és sokkal jobban érezni ott azt hogy külföldön vagy jobban átjön a pálmafás,tengeres feeling legalábbis nekem.Utószezonba ott Augusztus 20.-tól kezdenek el fogyni az emberek addig ha jó az idő tele van.Remélem tudtam segíteni ^^
2014. dec. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!