Kezdőoldal » Utazás » Európa » December végén utazom Skóciába...

December végén utazom Skóciába 5 napra. Mennyi pénzt vigyek magammal?

Figyelt kérdés
100 forint elég? Szállás es utazás már fizetve. Kell útlevelet csinaltatnom, vagy elég a személyi? Ha minden igaz Amsterdamban át kell szallnom másik repülőre.

2014. dec. 9. 10:54
 1/4 Nagy Eri válasza:
100 forint? Ez merész kérdés de attól függ miért jössz Skóciába. Én itt élek ha kicsit konkrétabban le írnád a kérdést megpróbálok segíteni!
2014. dec. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jah! Haha :D Bocsi, nem száz, hanem 100 ezer forint :D Egy baratomhoz megyek ki igazándiból csak úgy világot látni. Szilveszterezni, múzeumokban lógni. Nem szeretem a nagyon drága helyeket. Szállás lesz, az utazás költséget kifizettem.
2014. dec. 9. 12:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Boven eleg lesz ennyi penz, meg marad is belole :)

Eleg a szemelyi egyebkent, en kinn elek Eszak-Irorszagban, es nincs utlevelem, szoktak neha furcsan nezni a magyar szemelyire, de elfogadjak mindenhol :) Jo utat!

2014. dec. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oh.. Köszönöm! :)
2014. dec. 12. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!