Kezdőoldal » Utazás » Európa » Egy nyugat-európai, vagy...

Egy nyugat-európai, vagy mediterrán utazás, nyaralás valóban kitisztítja a magyar viszonyoktól ködös fejet?

Figyelt kérdés
Régóta tervezzük, de még nem jött össze rá a pénz (horvátország, barcelona, szicília, vagy egyszerűen csak egy nyugati nagyváros) de előre félek, hogy nem lesz olyan mesés, mint ahogy elképzelem.
2014. dec. 17. 12:53
 1/5 A kérdező kommentje:
a párommal is egyre többet veszekszünk az itthoni nyomorgás, meg általános igazságtalanságok, elnyomás, ideges, stresszes emberek miatt.
2014. dec. 17. 12:54
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi úgy indulunk neki, hogy mindenképp jól fogjuk magunkat érezni. Van egy költségkeret, abba nagyjából bele kell férni. Nem spórolósan, de nem 6*-os színvonalon. Engem személy szerint kicserél még 4 nap tömény városnézés is Rómában pl.
2014. dec. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De olyan mesés lesz mint amit elképzeltél. Az utazás feltölt. És ha már arra kis időre elfelejtitek a problémákat az már nagyon sokat segít. Egyébként meg felesleges azon agyalni amin nem tudtok változtatni pl országon belüli helyzet, csak a saját életeteket teszitek tönkre.

Szóval menjetek, bárhova jó elmenni ebből az országból bármilyen kis időre. Engem mindig akkor ér kultúrsokk amikor haza kell jönnöm.

2014. dec. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fel fog benneteket tölteni, főleg, ha tengerpartra mentek :)
2014. dec. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Alkata válogatja. Láttam Pesten olyan párizsi Moulen Rouge vendégszereplést, ami aznap este akkorát bukott, hogy ihaj. A közönség nem engedett fel.

Nyaraltam tengerparton magyarok és németek között. Utóbbiak nagyon fegyelmezettek a munkában, de nyaraláskor nagyon hülyék (jó értelemben véve.) Lazák voltak, hülyéskedtek, ettek ittak, mulattak.

Mi magyarok pedig még az 5. napon is "dolgoztunk", saját nyarunkat tönkre téve. Milyen munka maradt félben? Miért szemét a főnök? Miért nem lehet kapni hatszögletű, kockás parizert? Hát így semmit nem ér az egész.


Nagyon jó ötlet elmenni nyaralni, de akkor tényleg ne pakoljátok be a bőröndbe a bajokat is! Szeressétek egymást, semmi mással ne törődjetek!

2014. dec. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!