Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyire biztonságos manapság...

Mennyire biztonságos manapság Bosznia? Mostárba szeretnénk 1napra Horvátországból.

Figyelt kérdés
Szerintetek lehet oda menni? nem lesz gond? Mert manapság azért lehet olvasni nehány cikket amik szerint nincs most tul nagy nyugi náluk....
2014. máj. 12. 16:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%
Ugyan olyan mint Szerbia, Makedónia, Bulgária. Csak átmenni szabad rajtuk megállás nélkül és nappal.
2014. máj. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Alapvetően nyugis, legalábbis biztosan nyugisabb, mint az előítéletekből gondolnánk sokan. Egyedül a taposóaknák jelenthetnek komolyabb veszélyt, de azok meg ki vannak táblázva. Én magam kb. tízszer jártam az ország külöböző részein, többször egyedül és még csak csúnyán sem néztek rám. Kb. úgy kell elképzelni mint Horvátországot, csak egy fokkal szegényebb kiadásban. Mosztár teljesen kulturált, többek között éppen a tengerpart közelsége és a sok külföldi látogató miatt. A legújabb zavargásokról annyit tudok, hogy nem etnikai indítattásúak. Talán úgy kell elképzelni, mint nálunk a 2006 őszi események voltak.
2014. máj. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan lehet menni Boszniába. Azon országok mindegyikében többször voltam már, amit az első válaszoló írt, ráadásul legtöbbször tömegközlekedéssel, a helyiekkel együtt utaztam, de még soha semmilyen atrocitás nem ért. A legkomolyabb problémám az volt, amikor a bulizó szerb csajoktól nem tudtam aludni az éjszakai vonaton. Nem volt kellemes, de sose legyen komolyabb gondom.
2014. máj. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Hol olvastad, hogy Boszniában bármi gond lenne? :)

Valami nagyon régi újság akadhatott a kezedbe.

Indulj neki nyugodtan.

2014. máj. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Boszniába alapvetően biztonságos, a taposó aknákat kell elkerülni, továbbá az útról ne térj le hol mi féle ösvényekre stb.

A háborúnak több, mint 20 éve vége.

2014. máj. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Teljesen biztonságos. A bosnyákok nagyon barátságos és vendégszerető nép. Mi is megyünk oda nyáron.
2014. máj. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)


pl itt olvastam:

[link]


igaz ferbruári a cikk, de gondoltam biztos ami biztos utanakerdezek a dolognak.

2014. máj. 12. 22:04
 8/11 anonim ***** válasza:
Éjjel azért ne robbanj le az úton..
2014. máj. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Többször utaztam már Bosznián keresztül.

Gyönyörűek a tájak és olcsóbb az üzemanyag.

Viszont a rendőrök mindenhonnan előugrálnak és megpróbálnak megvágni némi készpénzzel, de elfogadnak bármi mást is.


A helyedben nem mennék, amíg nem normalizálódik a helyzet!

Meg fog várni Mostar.

2014. máj. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%

Ajánlom a tisztelt olvasók, és az oldal moderátorai/tulajdonosai figyelmébe az értékelési rendszer felülvizsgálatát.


Mert az rendben van, hogy az első válaszadó (tegyük hozzá) troll válaszát 0 százalékra értékelte a nagyérdemű, de az azért már mégiscsak valahol jelent valamit, hogy normális emberi választ nem lehet a kérdésre 60%-os eredmény fölött adni.

2014. máj. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!