Kezdőoldal » Utazás » Európa » Athénbe utazok az őszi szezonb...

Athénbe utazok az őszi szezonban, és szeretnék egy családnál megszállni. Tudtok ajánlani egy-két családot, akik fogadnak be túristákat?

Figyelt kérdés
2015. jan. 6. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ide regisztrálj, ez pont erről szól.

2015. jan. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azonban én nem akarok szállást adni idegeneknek, úgy gondolom, hogy fizetnék egy családnak, hogy néhány napra biztosítsanak számomra egy szobát és reggelit. Biztosan ilyen is van.
2015. jan. 6. 23:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt meg B&B-nek hívják. Bed and breakfast. Szobát adnak ki a házban, és reggelit adnak hozzá. Hogy mennyire leszel része a család életének, az persze függ a szállásadótól, sokan tényleg csak kiadják a szobát, kapsz egy kulcsot, aztán jössz-mész, amikor akarsz. Sok helyen viszont össze lehet barátkozni velük. Amszterdamban laktam így, esténként mindig a család konyhájában összegyűltünk a háziakkal és a másik kiadott szoba lakóival. Kaptunk teát, sütit teljesen grátisz, és beszélgettünk.
2015. jan. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pont erre gondoltam. Tulajdonképpen nem beszélgetni akarok velük, hanem kikapcsolódni: kirándulni, enni-inni a város éttermeiben, meg ilyenek. Amúgy a görögökkel hogy lehet kijönni?
2015. jan. 6. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!