Kezdőoldal » Utazás » Európa » Párizs milyen hely?

Párizs milyen hely?

Figyelt kérdés
Oda akarnak menni nyaralni szülők, de én félek, mert az elrabolva 1-ben nem festett túl jól.
2015. jan. 7. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ma pl verengzest rendeztek ott.
2015. jan. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hahah, most komolyan. El fognak ott rabolni?
2015. jan. 7. 16:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Óh, semmi különös. Ma történt egy terrortámadás, egyébként meg kosz van, tömegnyomor és zaj, magas árak, rossz a közbiztonság és van jópár negyed ahova még nappal se ajánlott belépni. Ha már Franciaország, akkor vidék, az viszont olyasmi, mint nálunk a Dunántúl.
2015. jan. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Fazsa... :D Ment a ződ'
2015. jan. 7. 17:35
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

Azért az előző hozzászólással ellentétben:

Párizs gyönyörű, kulturális értékekben mérhetetlenül gazdag, az áraktól eltekintve az egyik legélhetőbb nagyváros. Szemetes, de nem koszosabb mint Budapest, a franciáknak van egy stílusuk amit tolerálni kell, a közbiztonság olyan mint bármilyen Európai nagyvárosban, itt is vannak olyan helyek amiket kerülni érdemes.

2015. jan. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
Én sem vagyok egy Párizs fan.
2015. jan. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Huuu én nyáron voltam Párizsban és hát rohadt jó volt...

Mondjuk kicsit csalódtam mert filmek alapján úgy gondoltam, hogy ilyen kávézók utca sarkokon meg utcazenészek na hát ezekből annyi van mint Budapesten. De maga a város gyönyörű a Louvre a Diadalív az Eiffel torony meg minden nagyon szép. Érdemes elmenni a Versaliessbe is. Bár nekem egy hét Párizsból a Disneyland tetszett a legjobban felnőttként is életem legjobb élménye volt de szerintem azért mert minden őrült fejjel lefelé menő hullámvasútra felultunk

Sok helyen voltam már de Párizs szerintem szuper...

2015. febr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Párizs nagyon jó hely.... Volt egy évszázaddal ezelőtt. De most?! Inkább ne beszéljünk róla.

Természetesen nagyon sok szép épület van a városban, és szépek a kis kávézok és üzletek.


DE!! Ahogy a harmadik írta, most egy háborús övezet. Terrortámadások sorozata történik itt, állandóak a felkelések. Éjszaka nem merek kimenni az utcára, mert biztos lefejeznek. (Igen, eegy töri tanárt lefejezett egy muszlim). Saint Denis pedig egy gettó. Miskolc legdurvább gettójához tudnám hasonlítani - a városrész 90%-a fekete.


Szóval egy retek..

2021. febr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!