Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha kimegyek Hollandiában és...

Ha kimegyek Hollandiában és egy coffe shop-ban (ahol ha jól tudom 18 évesen adnak neked bármilyen fajta füvet) akkor mennyit vehetek? 1 kg-ot szeretnék venni.

Figyelt kérdés
2015. jan. 12. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, külföldiek nem vásárolhatnak!


[link]

2015. jan. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2012-es cikk, és mit még ezt akarták bevezetni. Azóta ki tudja mi lett?
2015. jan. 12. 17:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy külföldi egyáltalán nem vásárolhat, de ha igen, 1 kg-ot biztosan nem, maximum grammokat.
2015. jan. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez valami kamu kérdés ugye? 1 kiló füvet... ilyen a mesében sincs. Ezt nem gondolhattad komolyan. Egyébként nem szolgálnak ki külföldieket, és minimális mennyiséget árulnak csak. Ha végigmennél az összes helyen, ahol kapni lehet, akkor is max. pár gramm gyűlne össze, az sem lenne olcsó, és le is kapcsolnának, mert egyértelmű lenne, mire készülsz.
2015. jan. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kiszolgálnak külföldieket, csak azt kell bizonyítanod a személyiddel, hogy 18 felett vagy. Viszont 1kg-ot nem adhatnak ki, azt már a holland törvények is büntetnék. Pár jointot vagy pár joint tekeréséhez elegendő füvet adhatnak csak ki.
2015. jan. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!