Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova menjünk osztálykirándulni?

Hova menjünk osztálykirándulni?

Figyelt kérdés
8.-osok vagyunk és az osztályfőnökünk azt mondta választhatunk Pécs, Bécs és Szeged között. Túrázni nem mehetünk, víz közelébe nem mehetünk :(. Inkább ilyen osztályépítő jellegű kéne, de pár érdekességet is megnéznénk. 2-3 napos lehet, erről is mi döthetünk. Szóval szerintetek melyik városba menjünk és miket csináljunk ?

2015. jan. 15. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez a 3 alternatíva van csak? Mind szép helyek, voltam mindhárom helyen, sőt Bécsben minden nap, mert reptéren dolgozok, de egyik se az a hűha. Ha már ennyi pénzt el költenétek, akkor rakjatok rá még egy keveset és mennyetek el valami izgisebb helyre. Pl Varsóba, vagy Prágába vagy Münchenbe. Nem kunszt oda elmenni és nem is nagyon drága. És szebb helyek mint Bécs hidd el :)
2015. jan. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Melyik varosba: Szeged

Mit csinaljatok: Nezzetek meg a vadasparkban a hoparducokat. ^^

2015. jan. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek.

Egyáltalán nem írtam, hogy sok pénzt költenénk rá, sőt emiatt Bécs is kérdéses, mert az euró miatt nagyon drága lenne. Prágába pedig minden évben elviszik a 12. osztályt. A tanár valamiért azt mondta ezek közül válasszunk.

2015. jan. 16. 05:55
 4/7 anonim válasza:

Ha Pécs és Szeged közül kellene választani, inkább Szegedet ajánlanám. Pécs belvárosa, múzeumai egy nap alatt letudhatóak, a hegyeken kívül a környező vidék pedig nem éppen érdekes.

Szegeden ott a Vadaspark, Aquapolis, amik már önmagukban kitesznek egy-egy napon szinte. A belváros is nagyon szép, a város akár este is érdekes, ott a Tisza is.

Viszont mivel Bécs is a felsoroltak között van, én mindenképpen odamennék, 2-3 nap alatt nem is lehetne felfedezni, annyi a látnivaló.

2015. jan. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2015. jan. 16. 19:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Az igaz,hogy Pécs belvárosa egy nap alatt bőven bejárható, de megemlíteném, hogy van itt Mecsextrém kalandpark is, ami szerintem nagyon jó szórakozás és csapatot építeni is kiváló. Egy napi programot az is kitesz, ha bobozik, kötélpályázik, stb. az ember, este meg szinte biztos, hogy lehet találni valami koncertet valahol - főleg, ha a hét második felében van a kirándulás, csütörtök-péntek-szombat környékén.

A szegedi Aquapolis tényleg remek, de ha nem mehetnek víz közelébe, akkor lehet hogy oda se engedik a csapatot. Ha mégis, akkor nem szóltam :)

2015. jan. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mi is nyolcadikosok vagyunk, és Bécsbe megyünk, négy napra. Megkaptuk a részletes programot, és annyi látnivaló van, hogy valószínűleg nem is fog minden beleferni az időnkbe. Ha érdeklődő az osztályod, szívesen megnéztek múzeumokat, kiállításokat is, akkor megéri Bécsbe menni.
2015. márc. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!