Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit éri meg hozni Ukrajnából?

Mit éri meg hozni Ukrajnából?

Figyelt kérdés
A cigin és a benzinen kívül még mi/mik azok a dolgok élelmiszerek műszaki cuccok amik a Mo-i árakhoz képest jóval olcsóbb kint Ukrajnában?/kérem azok válaszoljanak akik tudják is a választ/
2010. febr. 9. 13:55
1 2
 1/14 anonim válasza:
Kb.1 éve még megérte hozni,olajat,cukrot,édességet,mosóport!
2010. febr. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Feleség!

Igazából elég sok minden olcsóbb kicsivel, de ha kimész úgyis látni fogod az árakat, és akkor azt hozol be, amit megéri.

2010. febr. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Azt tudom hogy lehet hozni 30 dollarert kalazsnyikovot:D(ak47)
2010. febr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
édességet. tuti csokijaik vannak. :-)
2010. febr. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha kereskedni akarsz, akkor nem nagyon éri meg hozni az ukrán árukat, mert MO-n nem lesz rájuk kereslet. (Láttam egy 6. kerületi boltból hogyan tűntek el fokozatosan az orosz termékek)

Ha viszont saját fogyasztás: Van normális kenyér (fekete) meg mustár (tényleg csípős) és aránylag olcsók is. Valaki mondta a csokikat, tényleg nagyon jók, érdemes a madártejessel bepróbálkozni (ptyicsje moloko), aztán van a szilvás (csernoszliv), lessina, krasznij mak, kara-kum, stb, a klasszikusok. Vodka van dögivel. Á! Nagyon jó a gyümölcslé, puritán fehér csomagolásban keresd és ukránul rá van írva, hogy "Cik", ami annyit tesz, hogy lé :-) Meg rá van rajzolva, hogy miből van, oszt nagyjából ennyi is van a dobozon. A beregszászi konzervgyár gyártja, régen nyomták Odesszában is, de az most asszem bezárt. Ebben a lében TÉNYLEG van gyümölcs! A műszaki cikkekről nem hinném, hogy sokkal olcsóbbak, augusztusban vettem mobilt Kijevben, de csak azért, mert van rajta cirill bötű, amúgy ugyanannyiba került, mintha Pesten vettem volna.

2010. febr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok, még jutott eszembe:

halkészítmények, halva (préselt napraforgó), pilményi (húsos derelye), varényiki, zefír. Mind elsőosztályú cucc, MO-n nincs, de nem tudom, hogy egy magyar ízekhez szokott gyomor mit szól hozzá

2010. febr. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

ja, és a tejföl klasszisokkal jobb, mint a mienk, na mostmár lelövöm magam :-)

üdv

2010. febr. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
en ukrajnai lakos vagyok!!sok ismerosunk van m.o-n,akik jonnek ide vasarolni!!udotok(sprite,fanta cola) sokkal olcsobb,a csokik,tuti jo csokijaink vannak,auto alkatreszek,riaszto,k-zar,motorolaj,nagyon jo es olcso a sor,es termeszetesen a vodka,az a legfontosabb.
2010. febr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
oo,igen a rostos gyumolcslevek,azok nagyon jok: jaffa,sandora,szadocsok.nekem csak a turorudi hianyzik innen:( ugyh becsuljetek meg:D:D
2010. febr. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

utolsó, nemá, hát sokkal jobb az orosz "túró rudi" a "szirok" azt ukrajnában is bárhol kapni!!

sőt állítólag a magyar túró rudit arról másolták..

2010. febr. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!