Kezdőoldal » Utazás » Európa » Járt már valaki a Velencei...

Járt már valaki a Velencei Karneválon? Mire lehet számítani?

Figyelt kérdés

A sulink kirándulást szervez a Velencei Karneválra, és barátnőmmel elmegyünk. Azt mondták, hogy állítólag úgy lesz, hogy elengedtek minket egész napra. Járt már valaki ott? Mire számíthatunk? Szép? :-)

14/L


2015. jan. 30. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon szép. Ki ne hagydd!
2015. jan. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ma derül ki, hogy biztosan mehetek-e, de szerintem elengednek. Már nagyon várom *o* És még azt hittem, hogy soha nem fogok eljutni Velencébe :3


És ott is ugyanúgy lehet használni az angolt is ugye? :-)

2015. jan. 30. 19:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, angolul többnyire beszélnek, hiszen turista paradicsom. Nagyon szép, de rengetegen vannak! Ha busszal mentek, kicsit fárasztó lesz, ráadásul utána egész nap járkálni fogtok, szóval figyelj, hogy a cipőd különösen kényelmes és vízálló legyen. Én fakultatív progra nem fizetnék be, mert 1 nap annyira kevés, hogy bőven elég látnivaló van anélkül is. Jó szórakozást! :)
2015. jan. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A tömeg miatt kicsit stresszes lesz.

Mi 2011-ben voltunk,de az egyik téren annyira összezsúfolódott a tömeg,hogy az emberek között elszabadultak az indulatok,és elkezdték egymást lökdösni.

Odavergődött gyorsan pár biztonsági őr szerű ember,ők választották szét a tömeget,hogy mindenki el tudjon menni amerre akar.

Meleg cipőd legyen,mert borzasztó hideg van.

És alaposan öltözz fel.

Amúgy szépnek szép,nekem tetszett,csak nagyon figyeljtek nehogy eltévedjetek,mert amennyien lesznek nem találtok egyhamar vissza a helyetekre.

2015. jan. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!