Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogy tudnék Budapestről...

Hogy tudnék Budapestről stoppal kimenni Strasbourgba?

Figyelt kérdés
kamion stb...
2015. febr. 22. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Autópályáknál található benzinkutaknál elég sok stoppos szokott próbálkozni.
2015. febr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Es sikerrel?
2015. febr. 23. 08:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát mi rendszeresen utazunk kocsival fél Európán keresztül, és én úgy tapasztalom, hogy ha el is visznek egy stoppost, annak akár több órán keresztül kérdezősködnie kell, hogy ki viszi el. Egyszer egy német benzinkútnál beszélgettünk stopposokkal. Ketten voltak, és mesélték, hogy már lassan 1 napja várják, hogy valaki felvegye őket, mindegy merre mennek. Pár órával később amikor mi elindultunk, láttuk még mindig keresnek valakit aki vinné őket. Szóval szerencse kérdése. Ha szerencséd van akkor viszonylag hamar felvesznek. Ha nincs szerencséd akkor akár több órát is könyöröghetsz. A stoppolás szerintem ma már nem jó biznisz, és elég veszélyes.

De egy jó tanács ha mindenáron stoppolni akarsz. Ne legyen nagy hátizsákod.

2015. febr. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké, köszi. amilyen szerencsém nekem van inkább veszek egy buszjegyet.
2015. febr. 23. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!