Kezdőoldal » Utazás » Európa » London-Luton reptérről Beeston...

Hanusz lászló kérdése:

London-Luton reptérről Beeston-ba hogyan a legegyszerűbb, legolcsóbb eljutni?

Figyelt kérdés

2015. febr. 23. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha Beeston Nottinghamshire városkára gondolsz akkor 3 lehetőséged van eljutni oda.


1. Busz: Közvetlen járat nincs, így el kell menni Nottinghamba, majd onnan helyi járattal Beestonba.

Lutonról Nottinghamba majdnem 3 órás út. 20 fontba kerül a legolcsóbb jegy. A helyi jegyár olyan a 36-os busznál 2 font.


2. Lehet menni vonattal közvetlen járattal egyből Beestonba. 2 óra 40 perces az út, és időponttól függ, hogy mennyibe kerül. Ha majdnem éjfélkor utazol akkor a legolcsóbb 15 font. Ha este 9-kor akkor már 25 font. Délután fél 3-kor a legolcsóbb 28 fontba kerül..


De mindent megtalálsz a neten te magad is.

2015. febr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lemaradt a 3 lehetőség

Taxi. De ez baromi drága lenne, több mint 100 font

2015. febr. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi az infót. Nézelődöm a neten, persze.

De még sosem voltam ott, nincs semmi tapasztalat stb

2015. febr. 24. 07:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Én sem voltam ott soha, csak a neten néztem meg, hogy egyáltalán hol található Beeston. Eddig még azt se tudtam létezik ilyen város.

első vagyok.

2015. febr. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!