Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mikor érdemes megvenni a...

Mikor érdemes megvenni a repülőjegyet?

Figyelt kérdés

Hello. Nyáron a tesómék mennék ki Londonba, régebben ~15.000Ft ért vettük a jegyeket,most nézegetem júliusra egyet találtam ami 15.000ft többi mint 25ezer,és fölötte.

Tudom hogy szezon,mert sokan utaznak akkor,de mikor lenne érdemes megvennem? Wizzairnél néztem,nekem az jött be eddig a legjobban,RyanAirnál is néztem,ott olcsóbb is de velük még nem utaztam


2015. márc. 9. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
A ryan az olcsóbb, azzal menj. Egyébként nálunk két ingyenes kézipogyi van.. Akkor vedd meg, amikor olcsó! Ha arra vagy kivi, ez már lentebb nem igen fog menni.
2015. márc. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Wizz és Ryan kb tök ugyanazt nyújtja. Árban is, főleg ha van wizz tagságid, ami kb. 2 út fölött már megéri, tehát ha gyakran utazol, akkor a wizz jön ki nyertesen. A repjegy vásárlási időpontja random, számos algoritmus és sales-es metódus határozza meg az árakat. Statisztikai elemzők szerint 4-6 héttel az indulás előtt a legolcsóbbak a jegyek, legalábbis a transzatlanti járatokra.
2015. márc. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-es, csakhogy már a Ryan olcsóbb az utóbbi időben. Nekem is van wizz tagságim, és még így is rákényszerülök a ryanre, mert a Wizz egyre inkább felfelé pozícionálja magát. Az algoritmusoknak meg nincs jelentősége egy olyan menetrend szerinti járaton, ahol naponta 9 gép is indul.
2015. márc. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 igazad lehet, én szerencsére kb. 1 éve már nem utazgatok Londonba, akkor (ill 2013ban is) felváltva volt jó a wizz és ryan. OP, akkor csekkold a Ryan árait, a szolgáltatás kb. ugyanaz lesz, talán még nagyobb az engedett táska is.
2015. márc. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!