Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik tengerparthoz mehetnénk...

Melyik tengerparthoz mehetnénk nyaralni kb.2 hétre, ami elég ólcsó, de jó a környezet?

Figyelt kérdés
2010. febr. 16. 07:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

A görögöknél az olcsóbb részen állítólag eléggé putri jellegűek a helyek.

Bibione vagy biblione az olaszoknál, állítólag jó hely. A keresztanyámék már 5-ödszörre mennek oda nyáron.

Az Adria is nagy sláger még, és ott se olyan nagy a drágaság.

2010. febr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Bulgária :). Két éve voltam egy hetet Neszebárban, olcsó, nekem nagyon tetszett, minden szép... de max. repülővel, nem éri meg huszonsok órát zötykölődni odáig, repülővel kb. 70-80 perc Burgaszig.
2010. febr. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%
Mi Olaszországban, Bibioneban voltunk vagy 2szer, 3szor, de unokatesómék pl. már 12 éve mennek oda, ugyan abba az apartmanba. Nagyon szép hely, nagyon jó a hangulat, kedvesek az emberek és viszonylag olcsó. Vannak arra drága szállodák is, de a társas apartmanok nem azok. Én csak ajánlani tudom. :D
2010. febr. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!