Kezdőoldal » Utazás » Európa » Berlin tisztább város, mint...

Berlin tisztább város, mint Budapest?

Figyelt kérdés
2015. márc. 19. 16:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%
eldöntendő kérdés nem kérdés
2015. márc. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Sokkal tisztább, mint Budapest.
2015. márc. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Lényegesen !
2015. márc. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Budapesttől nem sok mocskosabb városban jártam eddig. Jobban meggondolva, még egyben sem.
2015. márc. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
4-es, akkor valószínűleg nem sok helyen járhattál a világban akkor a nyugati országokon kívül. Olyan városok vannak a világban, amelyekhez képest Budapest egy puceráj.
2015. márc. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Igen, ez tény. Nem jártam háborús övezetekben, meg távol keleten. De abban a jópár országban és városban ahol igen, ott ilyet nem látni. Minden reggel a hányinger kerülget amiket az emberi ürülékben és húgyban taposok. A csövesek, akik vagy élnek még, vagy már rég nem ott hevernek mindenhol, és a drogosok maguk alá szarva hesszelnek a padokon. Azért ez unikum. :)


Ilyet sehol máshol, de még vidéken sem látni.

2015. márc. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Megerősítem, sokkal tisztább. Amikor először mentem meg is lepődtem, mert volt keleti blokkbeli városként teljesen másra számítottam ilyen téren is.
2015. márc. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 megadex válasza:
88%
Ott valószínűleg nem a haveroknak megy az adófizetők pénze, hanem tényleg arra költik amire kell. Ja és valszeg nem közmunkasok éhhbéré takaritjak, akik beleszarnak az egész munka minőségébe csak az idő elteljen.. hanem van motiváció is
2015. márc. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
88%
Lényegesen tisztább. Mint általában a német városok.
2015. márc. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Aki azt mondja hogy a német városok tisztábbak az vagy csak hírből ismeri, vagy csak turistaként a szépet mutatták neki. Ha egy németet kérdezek, mind agyon dícséri pestet, mert csak a szépet mutatják. Én jártam eleget berlinben, és az egyik leokádékabb város. Persze vannak szép részei, mint pestnek pl. 12 Ker, stb. Az alexanderplatz környékén aki kicsit letér valamelyik mellékutcába, vagy elmegy a török negyedbe, az meglátja hogy tiszta 8-ker. Jó sok koldussal. Úgy mint Duisburg vagy Kassel török negyede. A német pénz és ipar sok szemetet vonz. És bizonyos helyeken ezek csoportosulnak. És úgy élnek mint nálunk akik úgy élnek...
2015. márc. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!