Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olcsóbb utazás Londonból...

Olcsóbb utazás Londonból Budapestre?

Figyelt kérdés

Júliusban meglátogatjuk édesanyámat, az odaszóló repjegyet már meg is vettük 12 ezer Ft/fő áron, de visszafelé, egy héttel később már 30-40 ezres jegyek vannak... Valami ötlet, hogy hogyan lehetne olcsóban hazajönni?

Esetleg olyan oldalt ismertek, ahol repjegyeket próbálnak elpasszolni azok, akik mégsem utaznak? A busz és a fuvarozás is ilyen drága, már megnéztem mindent. Van rá esély, hogy csökkennek az árak?



2015. márc. 25. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Olyan repjegyeket ne keress amit mások próbálnak elpasszolni mert nem utaznak, ugyanis a név átírás többe kerül mintha vennél új jegyet.

Ha nem tudsz olcsón repülőjegyet venni visszaútra akkor keres fuvart. Sokan utaznak kocsival haza, és sokan úti társat is vesznek maguk közé. A facebookon a csoportban (londoni magyarok) szokták is hirdetni, hogy ekkor megy haza-jön vissza aki akar mehet vele. Mi kocsival szoktunk hazamenni, és volt amikor mi is fogadtunk utast.

2015. márc. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
juliusban, Londonból Bp-re nem nagyon lesz olcsóbb. repûlési főszezon lévén.
2015. márc. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én bravofly.hu-n találtam oda-vissza 18 ezer Ft-ért repjegyet júliusra.
2015. márc. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már én is találtam! Az odautat már megvettük, az oda-vissza jegy tehát nem jó. Köszönöm mindenkinek!
2015. márc. 26. 00:02
 5/5 anonim ***** válasza:
De, az oda-vissza jegy is kivaloan megfelel, A-B-A jegyet megveszed, A-B-t repulod, oszt' viszlat. Fapadossal ritkan, tradicionalis legitarsasaggal gyakran bejon. Foleg mivel a B-A reszet ugy idozited ahogy akarod hiszen ugysem repulsz...
2015. márc. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!