Kezdőoldal » Utazás » Európa » Meg érné elmeni inen örökre...

Steaminpro12 kérdése:

Meg érné elmeni inen örökre Magyarországrol. Pl:Németországba, Svájcba vagy Franciaországba, Angliába és ha igen menyiböl?

Figyelt kérdés
2015. márc. 27. 10:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés az melyik ország nyelvét beszéled?
2015. márc. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Ilyen helyesírással nem kérdés, természetesen megéri. Nekünk.
2015. márc. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Hát, ha már a magyar is csak nehezen megy, akkor lehet, hogy jobb külföldön próbálkozni. Pénz kell hozzá sok, minimum 500 ezerrel számolj szerintem.
2015. márc. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Annak eri meg akinek van egy olyan szakmaja ami keresett es jol fizet.

Neked meg erettsegid sincs, igy max takaritani, stb vennenek fel, amibol ugyan ugy csak vegetalni tudsz mint itthon.


Egyebkent egy egesz eletre nem eri meg kimenni, kulfoldi nyugdijbol itthon sokkal jobban lehet elni mint kulfoldon.

2015. márc. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez EU-s országokba lehet próbálkozni. Svájcot azt elfelejtheted, ott sosem fogsz végleg letelepedni. Én is mennék, de nem szeretnék a családom, gyerekeim nélkül lenni egy percet sem. Ha nincs gyereked, akkor szerintem ne sokat gondolkozz. Azért kezdheted az idegen nyelv tanulással, mert arra szükséged lesz. Fejenként kb 5-600 000 ft a zsebben, és viszlát!
2015. márc. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
Mar miert kellene elfelejteni Svajcot? En is itt elek, kulonosebb problema nelkul kaptam munkavallalasi engedelyt.
2015. márc. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan most megkaptad, hogy neked élni sem éri meg. Szerintem menjél, ha mosogatni, akkor mosogatni. Egy idő után úgyis rájössz, hogy fejlesztened kell magad, akkor viszont jobban jársz ha kint vagy egy fejlettebb országban.
2015. márc. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%

> Egyebkent egy egesz eletre nem eri meg kimenni, kulfoldi nyugdijbol itthon sokkal jobban lehet elni mint kulfoldon.


Hat hogyne. Es az egeszsegugyi ellatassal mi lesz? Mivel Telki bezart, mar azt sem mondhatjatok hogy penzzel meg lehet oldani. Jogbiztonsagrol ne is beszeljunk. En nem a penzhiany miatt mentem el, megvolt mar a millios havi fizetes akkor is.

2015. márc. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
Mi lenne az EÜ ellátással? Azt abban az országban megkapod ahonnan a nyugdíjat is.
2015. márc. 28. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Digo, azt hiszem Te Becsben kotottel ki es Magyarorszagrol mondjuk Ausztriaba ingazni orvosi ellatasert meg csak-csak kivitelezheto de ez csak Ausztriara igaz. Arra probalom felhivni a tobbiek figyelmet hogy ezzel a "kulfoldi nyugdijbol Magyarorszagon" nagyon sok problema van.
2015. márc. 28. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!