Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kréta vagy Rodosz? Milyen az...

Kréta vagy Rodosz? Milyen az időjárás májusban és júniusban?

Figyelt kérdés
A két görög uticél között gondolkodom. A férjemmel és a 9 hónapos kislányommal utaznék. Inkább csak pihennénk, kikapcsolódnánk, elsősorban nem túrázni mennénk. A kérdésem az, hogy május közepe/vége felé van-e napozós, fürdőzős idő, vagy inkább június eleje/közepe jobb lenne? Annyit még kiegészítésül, hogy nem akarok nagy hőséget, de azért lehessen strandolni! Tapasztalatok?

2015. márc. 30. 03:07
 1/6 anonim válasza:

Mindkét helyen voltam, nekem Rodosz jobban tetszett. :) Tisztábbnak tűnt és hangulatosabbnak. Mi júliusban voltunk mindkét helyen azthiszem, meleg volt 35 fok körül :) Én júniust javasolnám, májuk még kérdéses lehet, bár akkor sincs hideg természetesen.

Kellemesem volt meleg, nem akartam meghalni mint mondjuk Tunéziában a 40 fokban. :)

2015. márc. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kései Sirató ***** válasza:

Június közepén voltam Krétán, 28-30 fok volt, kellemes, gyerekkel is voltak többen is, Stalis-t ajánlom, homokos a partja.

Rodosz is jó hely, de nekem Kréta sokkal jobban bejött.

2015. ápr. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Valószínűleg június közepén megyünk majd Krétára.

Van olyan, aki május végén volt Krétán? 3 héttel hamarabb 25%-kal olcsóbb lenne az út. Csak nem akarom azt sem, hogy ne legyen jó idő, mert lehet, hogy számít az a +3 hét. Szerintetek? Azért olyan nagyon meleget sem szeretnék.

2015. ápr. 4. 01:47
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

a 25% kedvezményért cserébe kockázatot kell vállalnod. Ha peches vagy, kifoghattok egy olyan hetet, amikor hűvös van, és a tenger sem kellemes.

Június első felében alig van ilyen kockázat Krétán, és a tömeg is tűrhető ilyenkor, iskolai vakáció előtt.

2015. ápr. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Június közepe mellett döntöttünk, akkor biztosabb a jó idő.
2015. ápr. 8. 00:49
 6/6 Kései Sirató ***** válasza:
50%
Jól döntöttetek, mert májusban még eső is eshet..
2015. ápr. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!