Kezdőoldal » Utazás » Európa » Budapestről Münchenbe hogy...

Budapestről Münchenbe hogy lehet a legolcsóbban, legegyszerűbben eljutni?

Figyelt kérdés
Lehetőleg 10000 forint vagy kevesebbért, de van MÁK kártyám, ami belföldön 90% kedvezményt biztosít. Volánbusz, vonat vagy más? Tapasztalatok?

2015. márc. 30. 19:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2015. márc. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39€ a vonat jegy. De idöben foglalni kell.
2015. márc. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az első biztonságos? Mennyire megbízható?
2015. márc. 30. 20:03
 4/11 anonim ***** válasza:

Heló!


Ha a vonatot nem legalbábegy hónappal foglalod le, akkor angy eséllyel többet fizetsz érte. Például utazás előtt másfél héttel már 120 euro körül szokott lenni az oda-vissza út - vagy több is akár. Én is szívta ma múltkor, sajnos rákényszerültem.


müncheni magyarok fb csoport tele van hirdetésekkel, nézegesd őket. Persze lehetőleg oylat fogj ki, akiről pozitívak a vélemények. Szokott akció lenni, így megúszhatod 15000 körül, vagy akár alatta is az odautat .

A raijet nagyon kényelmes, Pestről mégis csak 8 óra körül van az út, ez is soakt számíthat. A 2. osztályon is van konnektor az ülés alatt. A helyfoglaláson érdemes gondolkodni, pár euro plusz, cserébe biztos, hogy végig az adott helyen ülhetsz.

A máv kártyát talán úgy tudnád khiasználni, hogy Győrből kérsz jegyet Münchenbe, Győrbe meg lemész mási kvonattal, mondjuk fél órával az indulás - a mMnchenbe tartó - előtti érkezéssel.

2015. márc. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A Tekebusz.hu. Törteli Dénes járata háztól házig visz 100.- Euróért

36/20-42-02-338 a telefonja

2015. márc. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
BOCS. Telebusz a neve. Sokszor utaztam már velük.
2015. márc. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 lencsefőzelék ***** válasza:
100%
Tavaly nyáron mentem kocsival Franciaországba, Oszkáron meghirdettem az utat Svájcig, egy srácot pont Münchenbe vittem (a reptérre, ott dolgozott) Pestről, kereken 10 ezerért. Minden sofőrről meg tudod nézni az értékeléseket, és akár még házhoz is visznek; de sok kis mikrobuszos cég is hirdet náluk, ők lehet, hogy megbízhatóbbak, de talán annyival drágábbak is.
2015. márc. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100 euro háztól házig? Viccnek is rossz.
2015. márc. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

MAK-kartya az nem MAV-kartya, kedves egyik valaszolo.


A MAV honlapja meg mindig hirdet 29 euros jegyet. 7,5 ora alatt tette meg az utat 2014-ben. Remelhetoleg nem lassult azota. Ez nem Budapest-Pecs :D


Az oszkar.com-on vagy autohop.hu-n vagy blablacar.de-n akar 25 euroert is lehet talalni sofort. Referenciakat irnak az emberek a soforrol, az utasrol, tehat megbizhatonak tartom az oldalakat.

2015. ápr. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Molnárbusz 9ezer ft
2015. ápr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!