Kezdőoldal » Utazás » Európa » Május 23-24-én Krakkóba...

Május 23-24-én Krakkóba délután-este felé (5-7 óra) elég lehet egy rövid ujjú póló? (Itthon általában már abban vagyok).

Figyelt kérdés
2015. ápr. 12. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Elég lehet. De lehet, hogy nem.

Szerinted ezt ki tudja megjósolni? Még a meteorológus is csak azt tudja megmondani (több kevesebb sikerrel) hogy pár napon belül mi várható.

Meg hogy gondoltad, kimész Krakkóba egy szál pólóban, ha valaki azt mondja, hogy elég lesz? :)

2015. ápr. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, hogy lehet-e. Nyilván nem pontos választ vártam, hanem azt, hogy általában olyankor már elég szokott-e lenni.
2015. ápr. 12. 13:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi júliusban voltunk Krakkóban, egyik nap még egy vékony dzseki is kellett napközben. Szerintem valószínűbb, h nem lesz elég.
2015. ápr. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz elég. Az egyetlen negatív dolog (számomra) Lengyelországban az időjárás. Sokszor még júniusban sem elég! Persze van ott is néha 30 fok, de általában a 20 a jellemző. Napközben. Estére mindig lehűl! Többször voltam kint, júniusban, és tapasztalataim szerint hiába van 26 fok délután, ez éjjelre akár 12 fokra is hűlhet. Mindenképp legyen nálad egy pulcsi és egy dzseki is, ott bármikor jól jöhet.
2015. ápr. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!