Kezdőoldal » Utazás » Európa » 3 hét elég-e egy ilyen utazásr...

3 hét elég-e egy ilyen utazásra? Volt már hasonlón valaki, esetleg van jó útvonala?

Figyelt kérdés
Budapestről Észak-Olaszország: Velence és környéke, Garda tó és ami a 2 közé esik, Firenze, Pisa, Róma, Rómából vissza. Lenne városnézés, túrázás és persze a tengerparton is jó lenne egy kis időt tölteni. 3 hétbe beleférhet? Volt már hasonlón valaki, van jó, minél rövidebb idő alatt bejárható útvonala?

2015. ápr. 19. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha kocsival mész, elég a 3 hét.
2015. ápr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Garda tó meg Velence és ami a kettő közé esik!Ehhez képest Róma meg Pisa.....Még jó hogy Palermóba nem mész el,végül is az is a kettő között van
2015. ápr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy ami útba esik. Nem hittem, hogy nem érthető...
2015. ápr. 19. 21:45
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Ember,te láttál már olasz térképet??!?!?!?

"Ami útba esik"- velence meg a garda tó között kb 150 km van!!Ehhez képest neked "útba esik" róma meg pisa meg firenze.....Már mindegy lenne ha Tokio-t is "útba ejtenéd"......

2015. ápr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor így: Velence és környéke, Garda tó és ami a 2 közé esik (pl. Verona). Aztán Firenze, Pisa, Róma. Tudom, hogy késő van, de ennyire tényleg nem lehet nehéz.
2015. ápr. 19. 22:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha őszinte akarok lenni, nagyon húzós.


Róma csak maga egy hét...


Firenze minimum 2-3 nap.


Garda tó, Velence megint 2-3 nap... Pisa minimum 1. Firenze és Pisa Toscana megyében van, Toscana megye megint legalább 3-4 nap... Kényelmesen, nem rohanva.


És akkor még az utazás maga, és a tengerpart.


Persze meg lehet csinálni, sőt rövidebb idő alatt is, ha a helyek kipipálás a cél...


Én, ha már így adódik, elindulnék, jól érezném magam, és eljutok, ahová eljutok...

2015. ápr. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!