Kezdőoldal » Utazás » Európa » 1-10 es skálán mekkora a...

1-10 es skálán mekkora a közbiztonság Angliában, és mondjuk mennyi ehhez képest magyarországon? (mondjuk london körüli kisvárosokat ha veszünk)

Figyelt kérdés
2015. ápr. 22. 03:46
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

Anglia háborús övezet a sok alantas létforma bevándorló miatt!


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2015. ápr. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha Magyarországot 2-nek veszsük, akkor Anglia 9. Még a terror fenyegetettség ellenére is, hiszen jóval több lakosa van, mint hazánknak.


Egyébként én Angliában, azon belül is Londonban, soha nem féltem, sem éjjel, sem nappal. Budapesten nagyon. Persze már többször is kiraboltak, szóval ez is közrejátszik benne.

2015. ápr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Értem, tehát nem kell mondjuk attól félnem, hogy oxford közeli kis városból munkába járás közben bevándorló hordák rabolnak ki, vagy szkinhedek beleznek ki az erdő szélén. ?

Mármint a kockázat kisebb, mint mondjuk az, hogy magyarországon a villamoson, fényes nappal megkésel egy drogos indián.

2015. ápr. 22. 20:36
 4/5 goaus ***** válasza:
Nem kell félned, sokkal jobb a közbiztonság mint MO-n. Hatékonyabb a rendőrség is - bár ott sem tökéletes - és főként annak köszönhetően, hogy tényleg szinte minden be van kamerázva.
2015. ápr. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az itt sokak által sötét bűntanyaként lefestett Londonban is többször megúsztam sértetlenül hosszú éjjeli sétákat. Ellenben Budapesten többször belém kötöttek már kisebbségiek, és nem valami eldugott helyen, hanem forgalmas belvárosi csomópontban. Kisvárosban meg aztán pláne nincs mitől félni.
2015. ápr. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!