Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen lehetőségek vannak ha...

Milyen lehetőségek vannak ha Szerbiában (Vajdaság) akarok élni?

Figyelt kérdés

Szóval...ott élnék albérletben, ott keresnék munkát stb...mit kell ehhez tennem? Hova kell bemenni? mit kell elintézni?

Olyan lehetőségek érdekelnek ami gyors olcsó és egyszerű...de inkább ami olcsó...

Fontos lenne!

Előre is köszönöm!


2010. febr. 21. 13:59
 1/4 anonim válasza:
Szerintem a Szerb nagykövetségre kell bemenni és őket kérdezni. Ha nem haragszol, akkor miért mennél oda?
2010. febr. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A párom miatt...úgyis költözni akarok itthonról és akkor már minél közelebb!

Amúgy köszi az infot!

2010. febr. 28. 20:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én csak 2 dologban tudnék segíteni. Szóval én zentai vagyok, nem tudom hova akarsz menni, de itt minden héten házhoz visznek ilyen "reklámújságot" amiben hirdetnek eladó/kiadó lakásokat, és munkákat.

Vagy a piacon is ki van téve egy ilyen tábla.

De milyen munkát szeretnél, és hol laknál?

2010. ápr. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szabadka és környéke...a munka az mindegy...amit meg tudok csinálni az oké...de inkább az érdekelne hogy pl.tartózkodási engedélyt mennyiért és hogy...mert az kell...aztán ha van meló akkor munkavállalási engedély...
2010. ápr. 19. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!