Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hol lehet igényelni új személy...

Hol lehet igényelni új személyi igazolványt Hollandiában?

Figyelt kérdés

5 éves lányomnak lejárt a személyi igazolványa Hollandiai tartózkodásunk alatt. Ha szükséges lenne akkor sem tudnánk így haza utazni. A Magyar Nagykövetség oldala kész rémálom, szinte lehetetlen használható információt kiszűrni.


Reménykedem benne, hogy valaki tud tippet adni merre induljak el ez ügyben. Előre is köszönöm.



2015. ápr. 29. 15:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Den Hague, a nagykövetségen. Írj nekik emailt, nagyon gyorsan válaszolnak, de a telefon is jó. Az ügyintézés viszont tragédia, már ami a tempót illeti - en 8 hónapja várok rá, hogy honositsak a házasságomat.
2015. ápr. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pontosabban nem nagykövetség, hanem Konzulátus, de ugyanott van
2015. ápr. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Közben néztem, személyi nem lehet igényelni, csak útlevelet. 3 hónap hivatalosan az ügyintézési ido
2015. ápr. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Lehet úgy is útlevelet kérni a kislánynak, hogy a személyi igazovány már lejárt? Azt hittem csak érvényes igazolvánnyal lehet ilyesmit kérelmezni ami jelenleg nekünk sajnos nincsen. Van esetleg valami más módszer erre? Mondjuk egy ideiglenes személyi? Azzal már haza tudnánk menni és otthon igényelni útlevelet.
2015. ápr. 29. 16:27
 5/11 anonim ***** válasza:
Azt ők tudják megmondani. Elméletileg a gyerek születési anyakönyvi kivonata alapján kiallithato minden. Hívd fel őket vagy írj emailt
2015. ápr. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Útlevelet minden további nélkül tudsz igényelni, 4-6 héten belül érkezik meg. Ezen kívül lehet még egyszeri hazaútra szóló útlevelet kérni, ez 2 héten belül van kész, viszont amint Magyarországra érkeztek, érvényét veszti, így visszamenni már nem tudtok vele. A személyi igazolványnak semmilyen formáját nem lehet konzulátuson igényelni, csak útlevelet.
2015. ápr. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezt a 4-6 hetet honnan vetted? Én múlt héten érdeklődtem, hogy mikor lesz már végre meg a honositas, azt mondta nő, hogy hónapok óta csuszasban vannak, semmi okmány nem érkezik Magyarorszagrol
2015. ápr. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A 4-6 hét azokra vonatkozik, akiknek nem kell honosítás, mindössze új okmányt igényelnek. /tehát nem kell semmit anyakönyveztetniük/
2015. ápr. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tehát mivel ez lesz az első útlevele a lánynak, jó sokat kell majd várakozni és remélni, hogy majd valamikor végre-valahára kiküldik.
2015. ápr. 30. 05:11
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, 8, én az útlevélre is ra kérdeztem, mivel mi végleg itt maradunk és le kell akkor ugye adni a személyit, azt mondta a hölgy, hogy 3 hónap .
2015. ápr. 30. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!