Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hollandiában élő magyarok ti...

Hollandiában élő magyarok ti kaptatok lakástámogatást?

Figyelt kérdés

Fontolgatjuk a kiköltözést, és olvastam, hogy elég kedvező lakástámogatásokhoz lehet jutni, de kiváncsi lennék erre a gyakorlatban.


Ti kaptatok?

Mennyi az albérlet ára, és mennyi támogatást kaptok?


2015. febr. 19. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Ha dolgozol x évet, adózol, ezután ha k3veset keresel, jogosult lehetsz támogatásra.


Amúgy érdekes, nem a munka után érdeklődsz, hanem rögtön a segélyek után érdeklődsz. "Gratulálok" Ezèrt van elegük a nyugatiaknak a sok segély turistâból, teljes joggal.

2015. febr. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, biztos lakatos rikárdó vagyok karakószörcsögről, aki lakástámogatásból akar meggazdagodni :D annyira buta vagy.


A munkalehetőségekre én is rátudok keresni, arról felesleges érdeklődjek, és elég sok dolognak utána olvastam, csak ez a része nem volt egyértelmű.


Tudod, ha elkezdjük a procedúrát, már csak abból a szempontból is érdemes lenne tudni, hogy jár-e a lakástámogatás, hogy milyen árarányú albérletben gondolkodjunk a fizetéshez mérten.

2015. febr. 19. 14:26
 3/3 A kérdező kommentje:
Amúgy kb hónapok óta érdeklődöm, szóval nem tudom, neked honnan jött az a víziód, hogy én RÖGTÖN a segélyek után érdeklődöm.
2015. febr. 19. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!